شوخی جنسی در مجلس+ عکس

دسته: رویدادهای ایران
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

 پخش زنده سخنان نمایندگان مجلس از صداوسیما، هیچ فایده‌ای را که نداشته باشد، فایده‌اش این است که با نمایش حوادث واقعی رخ داده میان نمایندگان مجلس، چارچوب‌های سانسوری و تنگ تلویزیون گشوده‌تر می‌شود.

به گزارش کافه‌سینما، سخنان امروز نمایندگان مجلس روی دیگر سکه‌ی فرهنگ واقعی مردم بود. روز گذشته صداوسیما ناچار به پخش الفاظی از سوی برخی نمایندگان مجلس  شد که بارها در برنامه‌ها و سریال‌های این رسانه مورد سانسور قرار گرفته بود. سانسوری که در این سال‌ها همواره فرهنگ واقعی مردم ما را نشانه رفته بود. اما امروز در مجلس، گرچه خبری از الفاظ دیروز نبود اما بخش دیگری از سانسورشدنی‌ها را از سوی نمایندگان شاهد بودیم. آن چیزی که از سوی ممیزین سینما و رسانه، همواره تحت عنوانِ شوخیِ جنسی از آن‌ها یاد می‌شود.

در همین رابطه ایسنا نوشت که:در حالی که علوی (وزیرپیشنهادی اطلاعات) بعد از دفاع از برنامه‌هایش از تریبون مجلس پایین آمد، تعدادی از نمایندگان به نشانه حمایت از برنامه‌های او دورش جمع شده و با او دیده بوسی می‌کردند، در این هنگام لاریجانی رییس مجلس به مزاح خطاب به نمایندگان گفت: اینقدر معانقه نکنید، اینقدرهم آقای علوی بوسیدنی نیست، سلیقه هم چیز خوبی است!

اما هنگامی که  وزیر امور خارجه از تریبون مجلس پایین آمد و باز هم تعدادی از نمایندگان به نشانه حمایت از او دورش جمع شده و با او دیده بوسی کردند، لاریجانی گفت که باز این معانقات شروع شده البته کیفیت ایشان بهتر است!


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها