جملات رایج فارسی در انگلیسی / ۲

دسته: جملات زیبا
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۸ مهر ۱۳۹۴
 این روزها که اکثر مردم زمان قابل توجهی از روز خود را در دنیای گسترده اینترنت می‌گذرانند، باید نهایت استفاده را کرد که این زمان صرف شده بیشتر اندوخته را برای ما داشته باشد. قطعاً هر شخصی میتواند وبگردی خود را مدیریت کرده و از آن بهره ببرد، ولی مجله اینترنتی برترین ها هم خود را موظف میداند که به عنوان یکی از میزبانان شما عزیزان در دریای بی انتهای وب، حداکثر تلاش خود را در تحقق موضوع بالا بکار گیرد.

در این سری مطالب تلاش کرده ایم که حداقل مهارت های زبان بین المللی کره زمین، یعنی زبان انگلیسی را برای شما گلچین کرده و در اختیارتان قرار دهیم. این مهارت درباره اصطلاحات و جملات کوتاه فارسی و کاربرد و معادل انگلیسی آن به همراه نکات مفید دستوری برای علاقه مندان به این زبان است که امیدواریم به دردتان بخورد.

باز هم مثل همیشه منتظر نظرات سازنده شما هستیم.

منبع تایپوگرافی ها: صفحه Englishpersian

jomelat rayej farsi be engelisi (1) jomelat rayej farsi be engelisi (2) jomelat rayej farsi be engelisi (3) jomelat rayej farsi be engelisi (4) jomelat rayej farsi be engelisi (5) jomelat rayej farsi be engelisi (6) jomelat rayej farsi be engelisi (7) jomelat rayej farsi be engelisi (8) jomelat rayej farsi be engelisi (9) jomelat rayej farsi be engelisi (10) jomelat rayej farsi be engelisi (11) jomelat rayej farsi be engelisi (12) jomelat rayej farsi be engelisi (13) jomelat rayej farsi be engelisi (14)

 

 

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها