رژیم غذایی جالب یک خانم جوان با میوه و سبزیجات + تصاویر

دسته: خواندنی ها
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

شاید شنیدن این مسئله که یک نفر تنها از سبزی و میوه جات خام و آجیل و مغزها به عنوان وعده های غذایی استفاده کند، کمی عجیب باشد، اما این خانم جوان تصمیم گرفته است با این رژیم غذایی به جوانی جاودان برسد.

فانیگما : به نقل از پرداد ، سوزان رینولدز ۲۹ ساله میگوید : این رژیم غذایی باعث جوان ماندن او شده است و بسیاری از افراد او را با یک دختر ۱۶ ساله اشتباه میگیرند. این دختر جوان انگلیسی آخرین باری که غذای پخته مصرف کرده است به ۷ سال پیش باز میگردد و از آن زمان جز میوه و سبزیجات خام ، دانه ها ، انواع تخمه، مغزها و آجیل چیز دیگری نخورده است. او حتی چند دستور تهیه غذای ساده با مواد رژیمی خود تهیه کرده است از جمله سوپ سرد تهیه شده از اسفناج سبزیجات و کاهو و دیگر انواع غذایی گیاهی.

58120

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

او میگوید زمان شروع کلاسهای یوگا در سن ۲۱ سالگی و سفرش به هندوستان تصمیم گرفت رژیم غذایی اش را کاملا تغییر دهد. او اضافه میکند استفاده از نوشیدنهای متنوع گیاهی و انواع غذاهای ساده و مغذی او را در تصمیمی که گرفته است مصمم میکنند و معتقد است از مزایای پیروی از این رژیم سلامت روحی، جسمی ، جوانی و انتخابهای صحیح است.
وی میگوید خانواده اش با عجیب او عجین شده اند و کما بیش از آن پیروی میکنند. برای مثال مادر او سالهاست که از شکر استفاده نمیکند.

Originally posted 2013-10-14 17:51:26.

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها