آموزش ساخت آینه تزیینی در دکوراسیون داخلی

دسته: دکوراسیون
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

وب‌سایت دکو بوم: ساخت آینه تزیینی دکوراتیو شاید مشکل به نظر برسد و خرید این آینه ها را به ساختن آن ها توسط خودتان ترجیح دهید، در این قسمت شیوه ی ساخت این نوع آینه را مرحله به مرحله بیان می کنیم و به سادگی می توانید آینه ی دکوراتیو خانه را با دست خود بسازید و جلوه دکوراسیون داخلی خانه خود را زیبا تر کنید.

Ayine Tazeini (22)

نکته با اهمیت در این قسمت رعایت نکات ایمنی حین انجام کار است، برای شروع از دستکش و وسایل محافظت کننده استفاده کنید و کار را با تمرکز و دقت بالا شروع کنید.

وسایل مورد نیاز

  • آینه ی مربع شکل در اندازه دلخواه
  • وسایل برش شیشه
  • خط کش فلزی
  • ماژیک
  • کاتر
  • اسپری رنگ طلایی براق
  • برچسب های بی رنگ شیشه

برای شروع از هر ضلع مربع ۱۰ سانت ( این عدد با توجه به ابعاد آینه شما می تواند تغییر کند ) جدا کنید به طوری که این ۱۰ سانت در مرکز ضلع قرار گیرد، سپس از چهر گوشه ی مربع، ۴ مثلث جدا کنید و پس از آن با توجه به ابعاد موجود در تصاویر شروع به ایجاد طرح های هندسی بر روی ضلع ها کنید. مرحله ی ایجاد طرح و رسم شکل مورد نظر که به پایان رسید، برچسب را بر روی سطح آینه بچسبانید و ضخامت خطوطی که از قبل رسم کرده اید را با کاتر برش دهید، در انتها نیز رنگ مورد نظرتان را اسپری کنید و قسمت های اضافی برچسب را جدا نمایید.

Ayine Tazeini (1) Ayine Tazeini (2) Ayine Tazeini (3) Ayine Tazeini (4) Ayine Tazeini (5) Ayine Tazeini (6) Ayine Tazeini (7) Ayine Tazeini (8) Ayine Tazeini (9) Ayine Tazeini (10) Ayine Tazeini (11) Ayine Tazeini (12) Ayine Tazeini (13) Ayine Tazeini (14) Ayine Tazeini (15) Ayine Tazeini (16) Ayine Tazeini (17) Ayine Tazeini (18) Ayine Tazeini (19) Ayine Tazeini (20) Ayine Tazeini (21)

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها