یک سرقت کاملا هالیوودی در لرستان!

دسته: حوادث
یک دیدگاه
دوشنبه - ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
سرقت درلرستان

سرقت درلرستان

 یک سرقت کاملا هالیوودی در لرستان!

پلیس سراغ دوربین‌های مداربسته رفتند، اما در کمال تعجب متوجه شد سارقان همه دوربین‌ها و تجهیزات مربوطه را با خود برده‌اند.

سارقان به شیوه‌ای کاملا حرفه‌ای و حساب‌شده، با سوراخ‌کردن دیوار پشتی، به داخل جواهرفروشی راه یافته و با لیزرهای پیشرفته درهای ۲ گاوصندوق را گشوده و ۸ کیلو طلاوجواهرات را با خود برده‌اند.

از آنجا که این سرقت، شبانه و با استفاده از خلوتی محل اتفاق افتاده بود، کسی شاهد آن نبود، به همین خاطر پلیس سراغ دوربین‌های مداربسته رفت  اما در کمال تعجب متوجه شد سارقان همه دوربین‌ها و تجهیزات مربوطه را با خود برده‌اند.

 

منبع: ایسنا

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها
مرد نگهبان دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این نوع سرقتها نشان دهنده این موضوع مهم است که ساخت دیوار بتنی، دوربین، دزدگیر، قفل، در و گاوصندوقهایی که با عناوین متقلبانه ضد سرقت عرضه میشوند در مقابل سارقین حرفه ای مقاومتی ندارند، لذا به جای تمام اینها اگر طلافروشیها و دیگر اماکن حساس، اموال و اسناد ارزشمند خودشون را به جای قرار دادن داخل کمدهای فلزی که به اسم گاوصندوق خرید و فروش میشوند در یک گاوصندوق یا خزانه ضد دیلم که مجهز به سیستم قفل ضد زورگیری است قرار دهند که فروشنده ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت ارائه کنه، دیگه میتونن با آرامش اموال و اسناد پر ازششون را به گاوصندوق ضد دیلمشون بسپارند و با آرامش سر بر بالین بگذارند.