علی دایی دچار حمله قلبی شد/محمد دایی: حال علی خوب است

دسته: فوتبال ایران , نود
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۵ شهریور ۱۳۹۲

حزب الله:ظاهرا کار در پرسپولیس مربیان این تیم را به یکباره چندین سال پیر می کند و تبعات این سالخوردگی آنی می تواند حملات قلبی و بیماری های زیادی باشد که از فشار ناشی بر فرد در این صندلی داغ دچارش می شود.

علی دایی دچار حمله قلبی شد

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، بعد از اینکه فصل قبل یحیی گل محمدی با مشکلات قلبی به پرسپولیس آمد و البته در این تیم چند سال پیرتر شد تا همسرش او را نشناسد (به گفته خودش) حالا خبر می رسد باخت دردناک به یحیی و تیمش در وقت های تلف شده علی دایی را هم با مشکل قلبی مواجه کرده است.

ظاهرا باخت به نفت در هفته ششم و بازی ضعیف پرسپولیس در این مسابقه آنقدر برای دایی سخت و دردناک بوده که او بعد از بازی دچار حمله خفیف قلبی شده و گفته می شود فیلم مربوط به این اتفاق و بی حالی او در رختکن هم موجود است.

ظاهرا روز گذشته سعید شیرینی سرپرست تیم پرسپولیس هم در گفتگو با یکی از برنامه های رادیویی این اتفاق را تائید کرده

/

محمد دایی: حال علی خوب است

علی کلاً از باخت ناراحت می شود و این باخت هم خیلی برایش سخت بود و همین موضوع باعث شد حرص بخورد که کمی حالش در رختکن بد شد که اصلاً چیز مهمی نبود و مشکلی هم نیست

محمد دایی: حال علی خوب است سایت خبری ملت ایران

ملت ایران: پس از باخت پرسپولیس به نفت تهران علی دایی در رختکن حالش خراب شد و دچار دردی در ناحیه قلب شد که همین موضوع مارا نگران کرد برای همین با برادرش محمد دایی تماس گرفتیم تا از حال و احوال علی دایی با خبر شویم.
در همین رابطه محمد دایی برادر بزرگتر علی آقا به سایت گل گفت: علی کلاً از باخت ناراحت می شود و این باخت هم خیلی برایش سخت بود و همین موضوع باعث شد حرص بخورد که کمی حالش در رختکن بد شد که اصلاً چیز مهمی نبود و مشکلی هم نیست و الان در صحت و سلامت کارش را ادامه می دهم و از شما هم ممنون که به فکر علی بودید.
محمد دایی در ادامه در مورد شرایط پرسپولیس گفت: توجه داشته باشید که پرسپولیس کاملاً دگرگون شده است و اکثر بازیکنانش تغعیر کرده است و احتیاج به زمان دارد.
دایی در پایان گفت: علی با تمام وجودش در خدمت تیم است و برای تیم تلاش می کند امیدوارم خدا کمک کند تا بتوانیم به اهدافمان برسیم و پرسپولیس را به کمک هواداران و تلاش بازیکنان به جایگاه واقعی اش برسانیم .
َ

مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها