توتی و یارانش همچنان می تازند !

دسته: فوتبال خارجی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۷ مهر ۱۳۹۲

رم توانست به هشتمین برد پیاپی خود برسد. آنها این بار ناپولی ده‌نفره، تیم دوم جدول را دو بر صفر بردند و نشان دادند قصد ندارند از صدر جدول پایین بیایند.

مردان رودی گارسیا در صورت باخت صدر جدول را از دست می‌دادند اما دو گل میرالم پیانیچ فاصله آنها با ناپولی را به ۵ امتیاز رساند و رکورد صددرصدی آنها را حفظ کرد.

مورگان دسانکتیس در این بازی مقابل ناپولی، تیم سابقش به میدان می‌رفت. گونسالو ایگواین هم هنوز کاملا آماده نبود و روی نیمکت نشسته بود.

ROMA CELEBRATING ROMA-NAPOLI SERIE A

بازی در دقایق اول اتفاق خاصی نداشت. در دقیقه ۳۳ بود که فرانچسکو توتی به دلیل مصدومیت از ناحیه ران پا تعویض شد و جایش را به مارکو بوریلو داد. دو دقیقه بعد روی شوت عالی گوران پاندف و دفع ناقص دسانکتیس توپ داشت وارد دروازه می‌شد که دانیله دروسی به شکلی آکروباتیک توپ را از برگرداند.

در آخرین دقایق این نیمه هم لورنزو اینسینیه ضربه‌ای زد که به گمان خودش گل شد و شادی‌اش را هم آغاز کرد، اما سپس دریافت که توپ به تیر برخورد کرده است.

اما میرالم پیانیچ در آخرین دقیقه این نیمه گل اول بازی را زد. این بازیکن اهل بوسنی با ضربه ایستگاهی تماشایی خود توپ را به گوشه بالا، سمت چپ دروازه زد. این ضربه به دلیل خطای بد پائولو کاناوارو روی ژروینیو گرفته شد و کاناوارو هم اخطار گرفت.

ناپولی در نیمه دوم تلاش کرد گل تساوی را بزند و ضربه گوکهان اینلر هم روی تیر دروازه فرود آمد.

دقایقی بعد مارک همشیک ضربه‌ای زد که به تیر دروازه خورد. به این ترتیب ناپولی در زدن توپ به تیر هت‌تریک کرد!

در دقیقه ۷۱ بود که کاناوارو به دلیل خطا روی بوریلو در محوطه جریمه با کارت زرد دوم اخراج شد. پنالتی حاصل را پیانیچ با فریب رینا وارد دروازه او کرد.

در ادامه بازی اتفاق خاصی نیفتاد و رم بازی را برد.

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها