بازیگر زن معروف گفت نیاز دارم که در سینما دیده شوم!

دسته: سینما
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۸ آبان ۱۳۹۵

بازیگر زن معروف گفت نیاز دارم که در سینما دیده شوم!

عکس جدید مریم کاویانی,عکس بدون حجاب مریم کاویانی,عکس شوهر مریم کاویانی,

ترجیح من بازی در سینما است، چون احساس می‌کنم نیاز دارم که کمی در سینما دیده شوم.
مریم کاویانی، بازیگر در گفت و گویی در خصوص علت کم کاری خود گفت: هم پیشنهاد ها کم شده هم آن که برنامه زندگی شخصی ام به گونه ای است که خیلی کم ایران هستم.

وی درباره ی معیار هایش برای بازی در یک فیلم، اظهار داشت: قصه و گروه خوب اولین چیزهایی است که به آن فکر می کنم، ملاکم قصه ای است که در هر ژانری که نوشته شده باشد، خوب باشد.

کاویانی ادامه داد: خیلی دلم می خواهد که دیگر نقش تکراری بازی نکنم و در نقش های گوناگون به ایفای نقش بپردازم، به خصوص دوست دارم که در نقش های منفی بازی کنم.

کاویانی یادآور شد: ترجیح من بازی در سینما است، مدتی است که از تلویزیون فاصله گرفتم و حس می کنم نیاز دارم که کمی در سینما دیده شوم.

این بازیگر در پاسخ به این که انتهای بازیگری چیست، یادآور شد: من در باریگری جای خاصی را برای خود تعیین نمی کنم چون جایی من را آدم ها تعیین می کنند، کسانی که فیلم را می بینند و دوستش دارند تعیین کننده جایگاهم در بازیگری هستند، ولی محبوبیت خود را می خواهم که نگه دارم.

وی در خصوص علاقه اش به فعالیت در زمینه های دیگر هنر، گفت:  من فقط بازی می کنم، البته گاهی اوقات هم می نویسم و یا طرح فیلمنامه ای را به نگارش در می آورم، در ذهنم هست که بخواهم فیلمنامه بنویسم، اما هنوز به مرحله عمل نرسیده است.

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها