خودروی عجیب مرسدس بنز F700 (عکس)

دسته: ماشین
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۲۰ آبان ۱۳۹۵

خودروی عجیب مرسدس بنز F700  (عکس)

این خودرو به لیزرهایی برای اسکن جاده پیش‌رو و سامانه تعلیق قابل تطبیق مجهز خواهد شد.

خودروهای مفهومی با اهداف مختلفی ساخته می‌شوند، علاوه بر اینکه ما از کروم جهانی استفاده کرده و به سلامت سازندگان فایبرگلاس کمک می کنیم! با ساخت مدل‌های زیبا و غیر واقعی زبان آینده طراحی بخشی از خودروسازی را به تصویر میکشیم و با این روند پیشاپیش به ساخته‌های آینده خودروسازی محبوبمان می‌نازیم.

مرسدس بنز F700

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از تارنمای تخصصی “تاپ‌گیر”، با این روند بسیاری از محدودیت‌های قانونی برای ساخت مدل‌های جذاب و عجیب حذف ‌می‌شوند. بسیاری از کانسپت‌ها تنها زیر نور پروژکتورها در سالن نمایشگاه‌ها به نمایش درمی‌آیند و روشنایی روز را نخواهند دید. این روزها بسیاری از کانسپت‌ها به شکرانه حضور برنامه‌های طراحی رایانه‌ای روی صفحات نمایشگر ارائه خواهند شد.

پیش‌بینی آینده مرسدس F700

به نظر می‌رسد در آینده مدل F700 بنز مانند کلاس S از یک شاسی مونوکوک، بدنه قوس‌دار، کیسه‌های هوای متعدد و ویژه برای راننده، سامانه فعال صدا، رادارهای کروز و نمایشگرهای نقاط کور برخوردار شود که تا کنون کلاسS در داشتن آنها پیشرو بوده است.

پیش‌بینی آینده مرسدس F700

این خودروها دریچه‌ای رو به فناوری محسوب می‌شوند. از طرفی خلاقیت‌های زیادی روی موتور این خودرو صورت گرفته است. موتور دو قلوی توربو با قابلیت احتراق خودکار در این خودرو با گشتاور ۳۹۹ نیوتن‌متر چیزی حدود ۲۳۸ اسب بخار قدرت دارد. حجم این موتور ۴ سیلندر، به ۱۸۰۰ سی‌سی می‌رسد.

پیش‌بینی آینده مرسدس F700

 

پیش‌بینی آینده مرسدس F700

این خودرو به لیزرهایی برای اسکن جاده پیش‌رو و سامانه تعلیق قابل تطبیق مجهز خواهد شد. اکثر این تجهیزات همان‌هایست که در کلاس S شاهد آن بوده‌ایم. البته در Sها به جای لیزر شاهد دوربین برای اسکن جاده هستیم. طراحی صندلی‌های عقب در این خودرو جدید است. به نظر شما در مدل واقعی کدامیک از این گزینه ها دیده خواهد شد.

پیش‌بینی آینده مرسدس F700

عصر ایران

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها