۳ قابلیت بتای جدید به گوگل مپس اندرویدی

دسته: فناوری و ارتباطات
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۳ آبان ۱۳۹۵

 ۳ قابلیت بتای جدید به گوگل مپس اندرویدی

وب سایت تک شات: نسخه بتای بروزرسانی ۹٫۴۱ گوگل مپس اندرویدی حاوی سه قابلیت کوچک اما کاربردی ست که به زودی به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد. به طور خلاصه گوگل گزینه هایی به این اپلیکیشن اضافه کرده که قابلیت نمایش ماهواره ای، لینک مقالات مرتبط با مکان های رده بالا و نمای جدیدی به نقاط توقف مسیرها را به کاربران ارایه می دهد.
  3 قابلیت بتای جدید به گوگل مپس اندرویدی

علاوه بر این، به نظر می رسد که گوگل در حال کار بر روی یک سیستم هشدار معاملات هتل هاست که این قابلیت هنوز اجرایی نشده است. اولین قابلیت کاملاً واضح است و توسط دکمه جدیدی که در داخل منوی تنظیمات قرار گرفته فعال می شود. اگر به هنگام راه اندازی مپس معمولاً به نمایش ماهواره ای نقشه باز می گردید، قطعاً از این قابلیت جدید بهره مند خواهید شد چرا که اپلیکیشن به صورت اتوماتیک به هنگام شروع به نمای مورد علاقه شما سوییچ می شود.

سپس هنگامی که یک کارت اطلاعات در مورد رستوران ها و یا سایر مکان ها را باز می کنید، لینک های انتشارات آنلاینی که به آن محل اشاره داشته اند نمایش داده خواهند شد. این لینک ها شما را به صفحات وب مرورگر خواهد برد. این می تواند یک منبع خوب اطلاعاتی برای دسترسی به بررسی ها، برداشت ها و تفاسیر باشد. همچنین خواهید دید که افراد دیگر به طور میانگین چقدر وقت در این مکان ها صرف می کنند.

در نهایت هم به هنگام اضافه کردن نقاط توقف در مسیرتان با نمای تازه ای مواجه خواهید شد که به دکمه های بزرگ تر و سرنخ های رنگی بیشتری مجهز شده است و باعث می شود این قابلیت راحت تر اجرا شود.

نسخه بتای ۹٫۴۱٫۰ هم اکنون توسط فایل APK قابل دانلود و نصب روی اپلیکیشن اصلی ست البته گوگل احتمالاً این بروزرسانی را تا چند روز آینده توسط پلی استور ارایه خواهد کرد.

 سه قابلیت بتای جدید به گوگل مپس اندرویدی اضافه شد
  سه قابلیت بتای جدید به گوگل مپس اندرویدی اضافه شد
  سه قابلیت بتای جدید به گوگل مپس اندرویدی اضافه شد

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها