حرکت زیبای علی کریمی که دیده نشد

دسته: فوتبال ایران
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۵ شهریور ۱۳۹۲

اگر علی کریمی طرفداران زیادی دارد بی جهت نیست. او از منش پهلوانی خوبی بهره می برد. چه بسیار در سالهای گذشته شنیده ایم که او به افراد بی بضاعت چه کمکهای خوبی کرده است.

به گزارش “تماشاگر” او کمکهای بسیاری به شیرخوارگاه ها،خانه های سالمندان و… انجام می دهد و کلا انسان دست به خیری است هرچند که شاید این خصلت کریمی چندان به چشم نیاید.

چند سطر بالا بهانه ای بود تا به یکی دیگر از خصلتهای خوب علی کریمی اشاره کنیم.

کریمی درآغاز بازی فجر و تراکتور در شیرازپس از اینکه به سراغ مربی حریف-غلام پیروانی- رفت و از او رخصت گرفت کار زیبای دیگری نیز انجام داد.

وقتی کریمی برای رخصت گرفتن از غلام پیروانی نزد وی رفت مهرزاد معدنچی بازیکن فجر و همبازی سابق علی کریمی در پرسپولیس روی نیمکت فجر نبود و در رختکن حضور داشت.

کریمی پس از خوش و بش با پیروانی به وسط زمین رفت اما با دیدن معدنچی که در حال رفتن به سمت نیمکت فجر بود به احترام این بازیکن دوباره به سمت نیمکت فجر رفت و معدنچی را در آغوش گرفت.

کریمی از لحاظ سنی ازمعدنچی بزرگتر است. از لحاظ شهرت و محبوبیت هم که قابل مقایسه با او نیست اما بزرگی به خرج داد و در روزی که حتی تماشاگران فجر یک بارنیز نام معدنچی را صدا نزدند او اینگونه به هم تیمی سابق خود احترام گذاشت.


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها