یکه تازی سیمین غانم خواننده زن در تالار وحدت! (عکس)

دسته: مطالب داغ , موسیقی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۶ آبان ۱۳۹۵

یکه تازی سیمین غانم خواننده زن در تالار وحدت! (عکس)

خوانندگی سیمین غانم

سیمین غانم خواننده زن دوران قبل از انقلاب تالار وحدت را در اختیار خود گرفته و به راحتی کنسرت برگزار می کند!

خواننده زن دوران قبل از انقلاب که با کشف حجاب در کاباره ها به خوانندگی می پرداخت، این بار دوران کنسرت های پیاپی خود را آغاز کرده و تالار وحدت تهران که برای اجرای آثار ملی است در اختیار اجراهای وی قرار می گیرد.

بنابراین گزارش، «سیمین غانم» خواننده زن کشف حجاب کرده دوران قبل از انقلاب اسلامی در تهران است که بعد از انقلاب همچون دیگر خوانندگان معلوم الحال اجازه فعالیت پیدا نکرد و فقط یک بار بعد از گذشت ۲۰ سال در دوران اصلاحات با موافقت رئیس فتنه گر دولت اصلاحات موفق به اجرا در یکی از سینماهای تهران شد و پس از آن باز هم ممنوع الفعالیت گردید.

خوانندگی سیمین غانم

وی که حتی در دولت اصلاحات هم فقط یک بار اجازه اجرا گرفت در دولت تدبیر و امید چندین کنسرت برگزار کرده و اینبار هم با اطلاع رسانی گسترده و در اختیار قرار دادن تالار وحدت به این خواننده طاغوتی قرار است اجرای ویژه بانوانش را در دی ماه بر گزار کند.

نکته قابل توجه این است که وی در اجراهای اخیر خود آهنگ های قدیمی اش را باز خوانی می کند یعنی همان ترانه هایی که در دوران طاغوت می خواند!

سیمین غانِم (زادهٔ ۱۳۲۳ در تنکابن از پدری تهرانی و مادری ساروی) خواننده ایرانی است. از جمله آثار معروف غانم می‌توان «گل گلدون من»، «سیب»، «مرد من» و «قلک چشات» را نام برد.

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
loading...
دیدگاه ها