رونمایی از خودرو جنسیس G۸۰ مدل ۲۰۱۸

دسته: ماشین
بدون دیدگاه
جمعه - ۲۸ آبان ۱۳۹۵

رونمایی از خودرو جنسیس G۸۰ مدل ۲۰۱۸

جلو پنجره کرومی تیره و طراحی ظاهری تهاجمی به زیبایی بیشتر خودرو کمک کرده است. چرخ های فلزس و تیره ۱۹ اینچی که با تریم ساتن تیره هماهنگ شده‌اند از سیلقه و ذوق طراح حکایت دارند.

  جنسیس‌های جدید در قالب یک مدل پرفورمنس اصلاح شده از جنسیس‌های G80 محبوب ساخته شده است. در این خودروها یک موتور ۳٫۳ لیتری V6 توربوشارژ در کنار یک موتور منحصربه‌فرد ارتقاء یافته پرفورمنس به ارائه بهبود و توسعه دینامیکی حرکت و چابکی خودرو منجر می‌شود.
علاوه بر این عناصر ظاهری متمایز و ویژگی‌های بصری متفاوت باعث برجسته شدن ۳٫۳ T اسپورت از خط تولید G80 شده است. مدل‌های جدید و اسپورت G80 2018 در بهار ۲۰۱۷ وارد بازار خواهند شد.
مدیر کل جنسیس در آمریکا در این خصوص گفت: G80 3.3T بازتاب ادامه تعهدات ما در راستای برآورد نیازهای جامع رانندگان است. وی افزود: قصد داریم مدل‌های جنسیس را در مدل ۳٫۸ توسعه دهیم و برای آن از موتورهای ۵ لیتری بهره گیریم. هدف از ساخت جنسیس رقابت با سدان‌های لوکس و تجملاتی سایز متوسط است.
موتور ۳٫۳ لیتری تزریق مستقیم V6 اسپورت G80 های جدید بازدهی برابر ۳۶۵ اسب‌بخار دارند و با یک سامانه انتقال قدرت ۸ دنده هماهنگ می‌شوند. این خودرو همچنین به یک سامانه تعلیق پیشرفته با قابلیت ایجاد پویایی و دینامیک برتر مجهز است.
جلو پنجره کرومی تیره و طراحی ظاهری تهاجمی به زیبایی بیشتر خودرو کمک کرده است. چرخ های ۱۹ اینچی که با تریم ساتن تیره هماهنگ شده‌اند از سیلقه و ذوق طراح حکایت دارند.
فرمان، پدال و فضای داخلی نیز اسپورت‌تر طراحی شده‌اند.صندلی‌ها به شکل سخاوتمندانه ای بزرگ بوده و دوخت های درشت و زیبا روی آن خودنمایی می‌کند. چرم های انتخابی از جنس خوب و در رنگ‌های سفید، مشکی و خاکستری است. در تریم داخلی نیز به شکل منطقی از فیبرکربن استفاده شده است. دو رنگ زیبای این خودرو یخی قطبی و قرمز سویلیا هستند.

قیمت جنسیس G۸۰ مدل ۲۰۱۸,مشخصات فنی جنسیس G۸۰ مدل ۲۰۱۸رونمایی از خودرو جنسیس G۸۰ مدل ۲۰۱۸ قیمت جنسیس G۸۰ مدل ۲۰۱۸,مشخصات فنی جنسیس G۸۰ مدل ۲۰۱۸رونمایی از خودرو جنسیس G۸۰ مدل ۲۰۱۸ قیمت جنسیس G۸۰ مدل ۲۰۱۸,مشخصات فنی جنسیس G۸۰ مدل ۲۰۱۸رونمایی از خودرو جنسیس G۸۰ مدل ۲۰۱۸


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها