برخورد ناشایست با دختر دانشجو / چادر از سرش کشیدند! (عکس)

دسته: رویدادهای ایران
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۵

سخنرانی دبیر دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی به مناسبت ۱۶ آذر (روز دانشجو) در دانشگاه آزاد واحد گچساران دقایقی با حاشیه های جالبی شروع شد.

برخورد ناشایست با دختر دانشجو /  چادر از سرش کشیدند! (عکس)

برخورد ناشایست با دختر دانشجو /  چادر از سرش کشیدند! (عکس)

این همایش در دانشکده پرستاری دانشگاه آزاد گچساران با موضوع چالش ها و فرصت های پیش روی جنبش دانشجویی با سخنرانی  “حجت نظری” دبیر دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی با یک ساعت تاخیر آغاز شد.

حراست دانشگاه آزاد گچساران تنها به دانشجویانی که کارت دانشجویی همراه داشتند اجازه ورود به سالن جلسه را می دادند و دانشجویان دختر نیز هنگام ورود به سالن تفتیش  بدنی می شدند.

هنگامی که حجت الاسلام خواجه‌زاده معاون دانشجویی دانشگاه، برای خیرمقدم به جایگاه تشریف آورد، مسئول کانون قرآن و عترت دانشگاه به سالن جلسه وارد شد و در این حین دانشجوی دختر بسیجی را که پلاکاردی به همراه داشت به طرز ناشایستی مورد بازخواست قرار داد و از وی خواست تا سالن جلسه را ترک کند که این اقدام خانم مسئول با واکنش دانشجویان حاضر در سالن مواجه شد.

مسئول کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد گچساران با این دختر دانشجو گلاویز شد و چادر را از سرش کشید که با فریادهای این دانشجو فضای جلسه نیز متشنج شد و سایر دانشجویان نیز به این اقدام مسئول دانشگاه اعتراض کردند.

این دختر دانشجو در پلاکارد همراه خود مطالبات و مسائلی شامل نبود آزادی بیان در دانشگاه، لغو برنامه های روز دانشجو، نبود سرویس ایاب و ذهاب، تفتیش دانشجویان برای ورود به سالن جلسه را درج کرده بود و قصد داشت به مسئولان دانشگاه آزاد نشان دهد که مسئولان دانشگاه نیز به شدت او را تحت نظر قرار گرفته بودند.

پس از آن نیز چند نفر از کارکنان حراست دانشگاه در کنار خانم مسئول دانشگاه قرار گرفتند و دانشجوی دختر بسیجی را به بیرون سالن مشایعت کردند.

جمعی از دانشجویان که با این صحنه زننده مواجه شدند به نشانه اعتراض سالن جلسه را ترک و در بیرون از سالن مقابل دفتر رئیس دانشگاه آزاد گچساران دست به تجمع و اعتراض زدند.

گفتنی است روز گذشته نیز در دانشگاه یاسوج ضمن جلوگیری از ورود مسئول بسیج دانشجویی این دانشگاه به مراسم ۱۶ آذر، دانشجوی بسیجی دیگری را به باد کتک گرفتند. که فیلم آن منتشر می شود./ شهدای ایران

 


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها