مردی که به تنهایی در سرمای سیبری زندگی می کند ! (تصاویر)

دسته: خواندنی ها , عکسهای جالب
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۲ آذر ۱۳۹۵

مردی که به تنهایی در سرمای سیبری زندگی می کند !

 

میخائیل بابورین در سال ۲۰۰۰ میلادی به این منطقه مهاجرت کرد؛ جایی که در آن به دنیا آمده است. در آنجا اما تنها او و گربه خانگی‌اش در طول ده سال گذشته زندگی کرده‌اند.
خبرگزاری «رویترز» با انتشار گزارشی به یک روز زندگی «میخائیل بابورین» ۶۶ ساله اشاره کرده است که به همراه گربه‌اش به تنهایی در خانه‌ای در روستای مخائیلووکا در ناحیه کراسنویارسک روسیه زندگی می‌کند.
به گزارش آفتاب‌نیوز؛ او پیشتر از کارکنان ارتش روسیه در دوران شوروی و کارمند یک کارخانه نظامی در کراسنویارسک بوده است و آخرین ساکن این روستاست؛ روستایی که در قرن نوزدهم بنا شده و ساکنانش پیشتر از منطقه موردوویا روسیه بوده‌اند.
مردی که به تنهایی در سرمای سیبری زندگی می کند !
خبرگزاری رویترز درباره زندگی این مرد کهنسال می‌نویسد: «پرتره‌ای از یک خواننده‌ دوران شوروی، ولادیمیر ویستوسکی که بازیگر نیز بود در خانه‌اش دیده می‌شود.
او در سال ۲۰۰۰ میلادی به این منطقه مهاجرت کرد؛ جایی که در آن به دنیا آمده است. در آنجا اما تنها  او و گربه خانگی‌اش در طول ده سال گذشته زندگی کرده‌اند. آبش را از چاه موجود در حیاط خانه تامین می‌کند. حمام‌اش را با اب گرم شده همان چاه انجام می‌دهد. با تزئین درخت در مقابل خانه‌اش نیز می‌خواهد جشن سال نوی میلادی را به همراه گربه‌اش برگزار کند».

مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها