تصاویری وحشتناک از داخل بدن روی لباس!

دسته: عکسهای جالب
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۶ شهریور ۱۳۹۲
مهندس سابق ناسا با قرار دادن تلفن همراه داخل لباس و استفاده از یک برنامه نرم‌فزاری خاص، امکان نمایش تصاویر متحرک بر روی لباس را فراهم کرده است.

قانون آنلاین- در طراحی این لباس از فناوری های نسبتا ساده ای استفاده شده است که نمایش تصاویری از جمله قلب تپنده، زخم های باز یا چشم متحرک را امکانپذیر می کند.

به گزارش ایسنا، این توهمات تصویری وحشتناک که در نگاه اول باعث ترس بیننده می شوند، با کمک برنامه نرم افزاری خاص و استفاده از تبلت یا تلفن همراه هوشمند ایجاد می شوند.

«مارک رابر» مهندس ناسا پس از هفت سال کار بر روی پروژه مریخ نورد کنجکاوی، به حوزه مهندسی الکترونیک و رایانه روی آورده است.

«رابر» برای نخستین نمونه این لباس که دو سال پیش طراحی شد، دو دستگاه آی پد را در قسمت جلو و پشت بدن تعبیه و تبلت ها را از طریق برنامه ویدئویی FaceTime با یکدیگر مرتبط کرد.

تصاویر ایجاد شده تداعی کننده مشاهده اندام داخلی بدن مانند زخم باز یا قلب تپنده هستند.

در نمونه جدید این لباس از یک برنامه نرم افزاری دیگر برای خلق تصاویر متحرک استفاده شده است؛ در این طرح، سوراخی درون لباس ایجاد شده و با قرار دادن یک تلفن همراه هوشمند داخل لباس، با کمک برنامه نرم افزاری Digatal Dudz‌ نمایش تصاویر متحرک بر روی لباس فراهم می شود.

استفاده از برنامه نرم افزاری خاص و تبلت درون لباس برای ایجاد تصاویر مختلف
ایجاد سوراخ روی لباس و تعبیه یک تلفن همراه هوشمند داخل آن

مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها