تصمیم جنجالی کی روش در پاسخ به برانکو + واکنش برانکو

دسته: فوتبال ایران , متفرقه
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۴ دی ۱۳۹۵

تصمیم جنجالی کی‌روش در پاسخ به برانکو + واکنش برانکو

تصمیم جنجالی کی‌روش در پاسخ به برانکو + واکنش برانکو

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در اقدامی جدید و تلافی جویانه ملی پوشان پرسپولیسی حاضر در اردوی تیم ملی را آزاد کرد.
در پی دو گفت و گوی روز گذشته برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس، کی روش در اقدامی عملی ۷ بازیکن دعوت شده پرسپولیس به تیم ملی را مرخص کرد تا آنها به تمرینات باشگاه شان ملحق شوند.این اقدام عجیب و شوک آور قطعا جنگ بین این دو مربی را وارد مرحله تازه ای خواهد کرد چراکه با گذشت ۴۸ ساعت از جدایی ملی پوشان از تیم باشگاهی و حالا بازگشت آنها به ایران، با توجه به تاثیر روانی این تصمیم روی آنها این مساله نه تنها کمکی به پرسپولیس نمی کند بلکه احتمالا آنها را علیه برانکو خواهد شوراند.

فدراسیون فوتبال هنوز عکس العملی در قبال این حرکت نشان نداده و تنها به انتشار خبر بسنده کرده است. خبری که نشان از غیبت تدبیر در برنامه ریزی در فوتبال ایران دارد. تصمیم امروز کی روش در آزاد کردن بازیکنان یک تیم باشگاهی تا به حال در تاریخ فوتبال ایران سابقه نداشته و مشخص نیست که آیا در آینده نیز اتفاق مشابهی درباره پرسپولیسی های تیم ملی رخ خواهد داد یا نه.

در حال حاضر تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با ۱۶ بازیکن شامل ۲ دروازه بان تا روز جمعه در باشگاه ایرانیان و زمین چمن نه چندان مرغوبش ادامه خواهد یافت.

واکنش برانکو به اقدام جنجالی کی‌روش

برانکو ایوانکوویچ در پایان نشست امروز خود در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امروز یک جلسه عادی و روتین داشتیم. موضوع اصلی آماده سازی تیم برای ادامه فصل بود و اینکه ببینیم کار بازیکنان جدید که می خواهیم بگیریم به کجا کشیده است. وی در ادامه درباره ترخیص بازیکنان پرسپولیس از اردوی تیم ملی گفت: من هم تازه شنیدم که بازیکنان برمی گردند. فردا که برگشتند از خودشان می پرسم و الان نمی توانم نظر بدهم. من با هیچ کس درگیری ندارم. فقط نظرم را گفته ام.مهم نیست برایم دیگران چگونه رفتار می کنند. دیگران خودشان حرفه ای هستند و می دانند چه کاری برایشان مهم تر است.چرا این سوالات را از من می پرسید؟ هر کدام از ما اصول کاری خودش را دراد. هر مربی روش خود را دارد. به بازیکنانم افتخار می کنم.

وی ادامه داد:نیم فصل خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. انتظار دارم همینگونه به کار خود ادامه بدهند. افتخار می کنم که ۷ ملی پوش داریم. اگرچه به نظرم باید ملی پوش بیشتر می داشتیم. همیشه هم از تیم ملی حمایت کرده ایم.

سرمربی پرسپولیس درباره برگزاری جلسه احتمالی با کی روش گفت: این اردو پیش بینی نشده بود و در برنامه نبود. آن چیزی که بین بازیکنان ایرانی از همه چیز زیباتر است این است که به تیم ملیشان عشق می ورزند. ابتدا ایشان باید به ایران بیاید تا ببینیم چه می شود.

برانکو در پایان در پاسخ به این سوال که از بازگشت بازکنانش خوشحال است یا خیر و اینکه سروش رفیعی هم برمی گردد یا نه، گفت: اینها بازیکنان و بچه های من هستند. می دانید بچه داشتن یعنی چه؟ درباره بازگشت سروش هم چیزی نمی دانم.

 

مرجع: ورزش ۳ و کاپ

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
loading...
دیدگاه ها