صحبت های امیدوارکننده سارا عبدالملکی

دسته: دیگر ورزشها , متفرقه
بدون دیدگاه
جمعه - ۳۰ تیر ۱۳۹۶

سارا عبدالملکی بانوی ورزشکار رشته راگبی کشورمان در تلاش است که بازهم به ورزش حرفه ای بازگردد.

بازگشت سارا عبدالملکی به ورزش حرفه ای

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در دیدار با سارا عبدالملکی ، بانوی ورزشکاری که به دلیل حادثه تصادف رانندگی با مشکل حرکتی مواجه شده است ، تاکید کرد که فدراسیون پزشکی ورزشی همان طور که از بدو وقوع این حادثه در سال ۹۴ در کنار این .ورزشکار بوده است، همچنان به حمایت هایش ادامه خواهد داد.

سارا عبدالملکی بانوی ورزشکار رشته راگبی اواخر سال ۹۴ دچار حادثه شدید تصادف رانندگی شد و از ناحیه مهره های هفتم و هشتم ستون فقرات و نخاع دچار آسیب دیدگی شدید شد، بلافاصله پس از وقوع این حادثه و بنا به تاکید وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون پزشکی ورزشی حمایت از این بانوی ورزشکار را در دستور کار خود قرار داد. با وجود این به دلیل طولانی شدن سیر درمان عبدالملکی، دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در روزهای گذشته مجددا از فدراسیون پزشکی ورزشی خواست روند درمان این بانوی ورزشکار را پیگیری کند.

در همین راستا دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در دفتر ریاست این فدراسیون پذیرای این بانوی ورزشکار و مادرش بود. در این دیدار که دکتر محمد بنی جمالی سرپرست امور دبیری فدراسیون نیز حضور داشت، دکتر نوروزی با اشاره به حمایت هایی که فدراسیون پزشکی ورزشی از ورزشکاران انجام می دهد، تاکید کرد که حمایت از عبدالملکی ادامه خواهد داشت.

وی پس از آنکه از نزدیک در جریان روند درمان و خواسته های درمانی عبدالملکی قرار گرفت، اطمینان داد که در ادامه پروسه درمان، فدراسیون پزشکی ورزشی یاری گر این ورزشکار خواهد بود و ادامه مداوای دست او در درمانگاه فدراسیون پزشکی ورزشی زیر نظر فوق تخصصان دست این فدراسیون، انجام خواهد شد.

مادر سارا عبدالملکی :  ورزش ما را تنها نگذاشت

در حاشیه این دیدار مریم ابوترابیان مادر سارا عبدالملکی با اشاره به سیر درمان سارا عبدالملکی گفت: خوشبختانه پس از وقوع حادثه شاهد حمایت های خوب مردم عزیز کشورمان بودیم و از طرفی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون پزشکی ورزشی ما را تنها نگذاشتند و هزینه های درمان سارا از این دو طریق پرداخت شد.

او  با اشاره به پیگیری پروسه درمان عبدالملکی، اظهار امیدواری کرد که با ادامه حمایت ها و پیگیری پروسه درمان در نهایت فرزندش سلامتی خود را به دست آورد. خوشبختانه او از روحیه و انگیزه خیلی خوبی برخوردار است و امیدواریم بتواند روزی به میدان ورزش بازگردد.

سارا عبدالملکی : می خواهم به ورزش قهرمانی برگردم

همچنین سارا عبدالمکی  با تقدیر از همراهی مردم و مجموعه ورزش کشور، تصریح کرد: سه هدف و آرزو را دنبال می کنم در وهله اول امیدوارم با پیگیری درمانم بتوانم سلامتی کامل خود را به دست آورده و به زندگی عادی برگردم، هدف دومم بازگشت به ورزش قهرمانی است و هدف سومم ادامه تحصیل.

او ادامه داد : چشم امید خیلی ها به سرنوشت من است کسانی که ماه ها از ضایعه نخاعی آنها گذشته و پیشرفت بسیار کمی در درمان خود داشته اند امیدوارم با ادامه پیشرفت و بهبودی من همه آنهایی که دچار ضایعه نخاعی شده اند، روز به روز شرایط بهتری داشته باشند.

عبدالملکی یادآور شد: در حال حاضر با توصیه دوستانم به ورزش پرتاب نیزه با ویلچر روی آورده ام و از طرفی با توجه به شرایط فیزیکی دست هایم می گویند می توانم در قایقرانی هم موفق باشم. با وجود این تمرکز اصلی ام روی پیگیری درمان است و امیدوارم حاصل حمایت های مردم خوب کشورم، مجموعه ورزش و بویژه فدراسیون پزشکی ورزشی بازیابی سلامتی ام باشد

خبر ورزشی

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها