تبلیغات عجیب کریس رونالدو برای شرکت فولاد! + عکس

دسته: فوتبال خارجی , مطالب داغ
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۲ شهریور ۱۳۹۶

ستاره پرتغالی رئال مادرید در یک آگهی تبلیغاتی جدید ایفای نقش کرده است.

تبلیغات عجیب کریس رونالدو برای شرکت فولاد!

 به نقل از ESPN، کریستیانو رونالدو در سال‌های اخیر از نام و محبوبیت خود برای تبلیغ بسیاری از محصولات عجیب و حیرت‌آور فراوانی استفاده کرده است؛ از لباس‌های زیر گرفته تا شکم‌بندهای لاغری الکتریکی و دستگاه‌های عجیب ماساژ صورت ژاپنی‌ها. با این حال هیچ کدام از فعالیت‌های تبلیغاتی او تا به امروز شاید به اندازه آگهی جدیدی که او برای تبلیغ برند یک شرکت فولاد مصری در آن ایفای نقش کرده است، عجیب نبوده باشد.

رونالدو در صفحه توئیتر خود درباره آگهی که در آن یونیفرم یکی از کارگران شرکت فولاد مصری را به تن کرده نوشته است:« آیا تا به حال فولاد را به حامیان محیط زیست ربط داده‌اید؟ من این کار را کردم… به همین دلیل است که با ایمن‌ترین برندهای فولاد شراکت داشته‌ام.»

رونالدو کلیپ تبلیغاتی‌اش درباره این شرکت فولاد را در صفحه شخصی خود قرار داده و فعالیت‌های این شرکت که به گفته او مطابق معیارهای سازمان‌های حفاظت از محیط زیست است، را تحسین کرده است. در پایان این کلیپ رونالدو با یونیفرم شرکت فولاد نام این شرکت را اعلام می‌کند و به این ترتیب نامرتبط‌ترین تبلیغاتی که ستاره‌های فوتبال دنیا در آن ایفای نقش کرده‌اند به پایان می‌رسد.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/06/02/13960602111828425117395410.png

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها