این مرد با ۱۲۰ دختر جوان ازدواج کرده است ! + عکس

دسته: خواندنی ها , مطالب داغ
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۶

ازدواج امری سخت است آن هم به تعداد زیاد کار این مرد همه را شوکه کرد.. به گزارش ایران ناز درحالیکه چند همسری در کشور تایلند غیرقانونی است مردی در این کشور ۱۲۰ بار ازدواج کرده و از ۱۲۰ همسر خود ۲۸ فرزند دارد ، نکته جالب این است که همه ی این زنان از وجود هم مطلع هستند و روابط خوبی با یکدیگر دارند

 

این مرد با ۱۲۰ دختر جوان ازدواج کرده است !

 

ازدواج مرد با ۱۲۰ زن جوان در کشوری که چند همسری غیرقانونی استتامبون پراستر، رئیس ناحیه فرسن، در ناحیه نیکار تایلند، نزدیک به ۹۰ کیلومتری از بانکوک، اخیرا مجبور شد اعتراف کند که او بیش از ۱۰۰ زن را به طور غیرقانونی به همسری خود درآورده است.

 

مردی که با 120 دختر جوان ازدواج کرده است (عکس)

 

سیاستمدار ۵۸ ساله که احتمالا به عنوان مسئول شورای شهری در لیست افراد سیاستمدار قرار گرفته است و شغل ساخت و ساز انجام می دهد وضعیت مالی خوبی دارد برای همین تصمیم به داشتن یک خانواده بزرگ گرفته است.او در دیدار با گروهی که برای تایید صلاحیت شغل جدیدش به منزل او رفته بودند اعلام کرد که بیش از ۱۰۰ همسر و ۲۸ دختر و پسر دارد.

 

 

مردی که با 120 دختر جوان ازدواج کرده است (عکس)

او از زمانی که ۱۷ سال داشته است ازدواج های خود را آغاز کرده است و تا به امروز که به سن ۵۸ سالگی رسیده است ۱۲۰ بار ازدواج کرده است.او در این مورد می گوید:اولین همسرم ۲ سال از من جوان تر بود و درحال حاضر ۳ فرزند از او دارم ، بعد از ان بارها ازدواج کرده ام که تمامی زنان انتخاب شده من کمتر از ۲۰ سال سن داشتند . ۲۲تا از همسران من در محل زندگی خودم ساکن هستند و باقی در سرتاسر تایلند زندگی می کنند.

 


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها