حقوق ۱۳ میلیونی مدیر دولت احمدی نژاد!

دسته: رویدادهای ایران
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۶ آبان ۱۳۹۲

جهان نوشت:

یکی از مدیران دولت سابق ماهانه ۱۳ میلیون تومان حقوق دریافت می کرده است.

images

وی که دارای سن و سابقه ای کم اما از حامیان پروپاقرص جریان انحرافی بوده است، در یک منصب رسانه ای در دولت دهم مشغول به فعالیت بود. نوشته های تند این رسانه علیه نیروهای انقلاب و تفرقه افکنی میان مسئولان سکه رایج دوران مسئولیت وی بوده است.

فرد مذکور که بارها بخاطر جریان انحرافی و لیدر آن اقدام به برخورد فیزیکی کرده بود، از اعضای سابق یک تشکل تندرو بوده و پس از انتصاب در آخرین منصب به اقدامات عجیب و غریب دست زده بود تا جایی که در یکی از آخرین روزهای مسئولیتش با تعدادی از دوستان خود درگیری شدید فیزیکی داشته بود. او همچنین همه منتقدان لیدر جریان انحرافی را از روزنامه تحت مسئولیتش اخراج کرده بود.

گرفتن حقوق ۱۳ میلیونی از بیت المال و پرداخت هزینه میتینگ های جریان انحرافی از بیت المال از دیگر خدمات! فرد مذکور بوده است. گفته می شود که اساسنامه دستگاه تحت مسئولیت وی بگونه ای نوشته شده بوده که از نظارت دستگاه ها مصون بوده است لذا تبدیل به حیات خلوت جوانان جریان انحرافی شده بود. در آینده اخبار دیگری از این فرد و مابقی همدستانش منتشر خواهیم کرد.

اگر چه وی در ابتدای دولت یازدهم از کار برکنار شد اما لازم است که دستگاه های نظارتی با مفسدانی که در دولت قبل رانت خواری و ویژه خواری کردند، برخورد نمایند.


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها