اغفال دختران نوجوان توسط فرزند مدیر سابق جشنواره فجر!+ تصاویر

دسته: سینما
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۷ آبان ۱۳۹۲

هرچند بازیگرانی مطرح مانند هنگامه قاضیانی، نیکی کریمی و مهدی احمدی نقشهای اصلی فیلم را ایفا کرده و چهره هایی مانند بیتا فرهی و حمید فرخ نژاد هم ایفاگر کاراکترهای مکمل هستند اما نکته جالب توجه درباره تیم بازیگران این کار حضور امید عشیری فرزند یزدان عشیری مدیر روابط عمومی جشنواره های سی اُم و سی و یکم فیلم فجر به عنوان بازیگر کاراکتر منفی فیلم است.

به گزارش فانیگما : به نقل از  شبکه ایران اکران تازه ترین فیلم کارگردان روانکاو سینمای ایران دکتر محمدهادی کریمی در حالی در سینماهای تهران و شهرستانها ادامه دارد که این فیلم با عنوان «بشارت به شهروند هزاره سوم» به طور متوسط روزی ده تا دوازده میلیون فروش خالص دارد.

هرچند بازیگرانی مطرح مانند هنگامه قاضیانی، نیکی کریمی و مهدی احمدی نقشهای اصلی فیلم را ایفا کرده و چهره هایی مانند بیتا فرهی و حمید فرخ نژاد هم ایفاگر کاراکترهای مکمل هستند اما نکته جالب توجه درباره تیم بازیگران این کار حضور امید عشیری فرزند یزدان عشیری مدیر روابط عمومی جشنواره های سی اُم و سی و یکم فیلم فجر به عنوان بازیگر  کاراکتر منفی فیلم است.

امید عشیری در نقش منفی «بشارت…»/عکسها: حبیب مجیدی

امید عشیری در «بشارت…» در نقش پسر جوانی ایفای نقش می کند که به سبب اغفال سریالی دختران یک دبیرستان و وارد نمودن آنها به حلقه های شیطان پرستی تحت تعقیب پلیس قرار گرفته است اما این پسر جوان باهوش تر از آن است که به راحتی دم به تله دهد و برای همین است که کارآگاه پرونده این قتلها در شناسایی او مدتها دچار ابهام است.

برای افزودن به بار جنایی فیلم در بخش عمده ای از فیلم تصویری واضح از امید عشیری دیده نشده و با نماهایی تیره و تار از او سعی می شود ماهیت اهریمنی اش و به خصوص اعتیاد شدیدش به مخدر شیشه به نمایش درآید.


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها