راز گریه های دختر جوان در خیابان!

دسته: حوادث
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

 

راز گریه های دختر جوان در خیابان!
دختری که در یکی از خیابان‌های پایتخت در حال گریه کردن بود، در بین هق هق کردن راز یک سرقت بیرحمانه را فاش کرد.

به گزارش سرویس حوادث جام به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ هر کسی می تواند در هر لحظه از شبانه روز و هر نقطه ای مورد حمله سارقان و زورگیران قرار گیرد و اموال با ارزشش را از جمله تلفن همراه از دست بدهد.

سرقت تلفن همراه معضلی است که هر روزه خبر های متعددی از آن در سطح جامعه به گوش می رسد.

گاهی اوقات این سرقت ها منجر به درگیری های شدیدی می شود مثلا چند روز پیش که درحال رفتن به سمت خانه بودم متوجه ناله های دختری در خیابان شدم که مردم را دور خود جمع کرده بود.

دختر جوان که لباسش پر از خاک شده بود و دائما گریه می‌کرد و از ترس به لکنت زبان افتاده بود، برای مردم تعریف کرد: دو جوان سوار بر موتور سیکلت برای تماس خواستار گوشی تلفن او شده بودند ولی وی به علت اینکه از آن دو جوان ترسیده بود از دادن گوشی همراه صرف نظر کرد و به راهش ادامه داد.

بعد از این ماجرا دختر جوان در حال صحبت با والدینش بود که ناگهان پسران به سمت دختر جوان حمله ور شدند و بدون توجه به جیغ و فریاد‌های دختر تلفن همراهش را به زور گرفته و متواری شدند.

در حالی که دخترک گریان از این اتفاق توسط بستگانش سوار خودرو می‌شد، کمی آن طرف تر فکر کردم که شاید این دستفروشان کنار خیابان همان گوشی‌هایی را بفروشند که به قیمت اشک‌های یک دختر دیگر به دست آمده باشد.

گفتنی است، این گوشی های سرقت شده معمولا به فروش می رسد بنابر این کارشناسان تاکید دارند که اشخاص باید در خرید گوشی ها دقت داشته باشند تا نسبت به خرید مدارک معتبر و دارای ضمانت نامه اقدام کنند زیرا نهایتا فردی که گوشی را بدون فاکتور خریداری کرده مقصر و مجرم شناخته می شود.

بنابراین سعی کنید که تلفن همراه خود را در خیابان کمتر در دست بگیرند زیرا که سارقین در کمین هستند، علاوه بر این موضوع هنگام خریداری گوشی به مدارک آن و همچنین فاکتور دقت کنید.


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها