کشف حجاب رضاخانی ؛ مدل ۲۰۱۳(اندلسی د یگر ؟)

دسته: جامعه
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۳ شهریور ۱۳۹۲

دشمن قدیمی ما با ترویج پوشش‌های بدن نما، برنامه‌های ماهواره و مطالب مندرج در سایت‌ها هدفی جز این ندارد که جامعه جوان در حال پیشرفت‌مان را به «اندلسی» دیگر تبدیل کند.

 

 

به گزارش اینا، وبلاگ پیکار نوشت:

آیا پروژه ی حیازدایی دشمن در حال پیروزیست؟
دوران دفاع مقدس با تمام سختی هایی که داشت برکات واثارمثبت بزرگی نیز برای کشورداشت که یکی از این اثاروبرکات آن واکسینه بودن تقریبا صددرصدی جامعه در برابر بسیاری از تهاجمات فرهنگی بود که اینروزها درحال دست و پنجه کردن با آن هستیم.

هرچه بودوهرچه شدازخیروشر گذشت تا اینکه گفتمان جدیدی با عنوان روابط آزاد بین دختر وپسردراوایل دهه ۷۰در روزنامه ها وسریالها و….به راه افتاد.

روز به روز این گفتمان تقویت گشت تا اینکه امروز داشتن دوست دختر یا پسر تقریبا قبح خود را از دست داده است و کم کم به عنوان یک ارزش درحال تثبیت و پیشرفت است.

همزمان با این گفتمان جامعه سنتی و مذهبی ما مواجه شد با هجوم هدفدار انواع لباسهای مردانه و بخصوص زنانه ای که هیچ گونه سنخیتی با عرف وعقایدمان نداشتند. خلاصه بحث در این باب اینکه نمی دانم چطور  شد که چادرشد، مانتو، مانتوها روز به روز کوتاه تر شد، روزی آستین مانتوها به بالای مچ انتقال یافت و روزی دیگر آستین مانتوها با دکمه به بالای آرنج انتقال یافت، یکهو جوراب های ساق بلند زنانه از جامعه جوراب زنانه خداحافظی کرد و جایش را به جوراب های مچی داد، دشمن چقدر لطیف عمل میکند، یادم هست درست بعد از ورود جوراب های مچی به بازار و حذف جوراب های ساق بلند، مد جدیدی به بازار شلوار زنانه آمد که به شلوارهای کوتاه معروف شدند.

تا اینجای کار دشمن توانسته بود پروژه ی کشف حجاب رضاخانی اش را با شکستن حدود شرعی در رعایت پوشش زنانه به پیش ببرد.

اوایل دهه ی ۸۰بود که موج هجوم فیلمهای مختلف هالیوودی و بالیوودی و خالی وودی مستهجن به کشورهمزمان با اکران برخی فیلمهای تلوزیونی و سینمایی که موضوع اصلی آن عشق بود و پسری گیتار به دست چشم سبز و دختری زیبا نقش اول فیلم را بازی میکردند، آغاز گشت.

با ورورد ماهواره به حریم خانواده ها کم کم پازل تهاجم خاص فرهنگی برپایه سوءاستفاده از غرایز و شهوات انسانها و بخصوص نسل جوان کامل گشت تا ما را به این فکر وادار نماید که ظاهرا دشمن به دنبال اندلسی (اسپانیای قدیم)د یگر در این برهه اززمان است.

اندلسی که روزگاری به عنوان یکی از پیشروان فرهنگی و علمی جهان اسلام درآمد و سالها بعد با هجوم فرهنگی دشمن از درون پاشید و شد اسپانیای امروزی که به دفعات اسلام ستیزی خودش را به اثبات رسانیده است.

جامعه آنروز اندلس نیز جامعه ای جوان مانند جامعه کنونی مابود. یکی از بهترین و موثرترین راه ها هم در از هم پاشیدن چنین جوامعی با بافت جوان و مذهبی ورود از راه شهوات و امیال جنسی و… است.

متاسفانه دشمن نیز این موضوع را فهمیده است و پروژه های خود را بر این مبنا در کشور ما و در بسیاری از جوامع مذهبی وس نتی در حال پیگیری کردن است.

باورود مد جدید بر پایه انواع ساپورت ها به کشور دشمن می کوشد تیر خلاص را بر پیکر نیمه جان حیا و حجاب بزند. پروژه ای که از تهران و تئاتر شهر آغاز گشته است و این روزها تا دور دست ترین روستاها هم متقاضی پوشیدن چنین مدی هستند.

اینهمه مد و ترویج پوشش های بدن نما، مانتوهای کوتاه و حریر، شلوارها و تی شرت های کوتاه مردانه، ساپورت ها و…، ماهواره ها، سایت ها و… هدفی بجز این ندارد که جامعه جوان در حال پیشرفت مان را به اندلسی دیگر تبدیل کند و اگر اینطور شود قرنها طول خواهد کشید که دوباره ملتی با رهبری همچون امام خمینی(ره) ظهور پیدا کند و منادی اسلام ناب محمدی باشد.


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها