حاشیه‌های دربی ۷۷

دسته: فوتبال ایران
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۵ شهریور ۱۳۹۲

حاشیه‌های دربی ۷۷

حدود ۲ هزار هوادار پرسپولیس و استقلال در خرگوش دره حضور پیدا کردند.


  تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر از ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. اما هواداران این دو تیم که حدود ۲ هزار نفر هستند از بعد از ظهر امروز با حضور در خرگوش دره در محلی که چادرهای مخصوص برای هواداران در نظر گرفته حضور پیدا کردند. در این چادرها از هواداران استقلال و پرسپولیس به صرف شام نیز پذیرایی شد و تعدادی کاتالوگ مختلف برای احترام گذاشتن هواداران به یکدیگر در دربی فردا پخش شد.

*ماشین‌های پلیس نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی نیز در اطراف خرگوش‌دره و ورزشگاه آزادی گشت می‌زنند و امور نظم را بر عهده دارند.

*فروش پرچم‌های قرمز و آبی از همین الآن در ورزشگاه آزادی آغاز شده به طوریکه پرچم‌فروشان کنار خیابان ایستاده‌اند و پرچم‌های خود را می‌فروشند.

*برخی از دوربین‌های تلویزیونی نیز امشب به اردوگاه سرخابی‌ها آمده‌اند و گزارش‌هایی را از هوادارانی که از شمال، جنوب و شرق و حتی غرب کشور آمده‌اند، تهیه می‌کنند.

*فاصله‌‌ای از سوی مأموران شهرداری بین هواداران دو تیم به وجود آمده تا درگیری با توجه به کری‌خوانی‌های آغاز شده پیش نیاید. البته مأموران مخصوصی نیز در چادرها مستقر هستند و نظم و انضباط محل اسکان هواداران دو تیم را زیر نظر دارند.

*فیلم‌های سینمایی در تلویزیون‌هایی که در چادرها نصب شده برای علاقه‌مندان فیلم‌هایی را به تصویر می‌کشد که همین موضوع باعث شده تا هواداران در چادرهای خود حوصله‌هایشان سر نرود.

*پیراهن فرهاد مجیدی بر تن برخی از هواداران استقلال و همچنین پیراهن بازیکنانی مانند صادقیان، سید صالحی و حتی شماره ۸ پرسپولیس بر تن برخی هواداران پرسپولیس دیده می‌شود.

*برخی از مسئولان فدراسیون فوتبال با اعلام برخی از افرادی که در چادرها مستقر هستند امروز سری به هواداران در چادرها زدند و با آنها دقایقی به گفت‌وگو پرداختند.

*تشویق ایمون زاید مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که در یک دربی سه بار دروازه استقلال را باز کرد توسط هواداران پرسپولیس و شعارهایی که هواداران استقلال برای مجیدی ساخته بودند کری بین هواداران دو تیم در خرگوش دره بود. گفتنی است مأموران نیروی انتظامی در اطراف خرگوش دره مستقر هستند و اجازه این موضوع را که هواداران خارج از چارچوب در نظر گرفته شده بروند، نمی‌دهند.


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها