عکس صدام روی خودروهای تروریست‌ها

دسته: رویدادهای خارجی
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۵ شهریور ۱۳۹۲

در پایگاههای ارتباط اجتماعی تصاویری از گروه موسوم به ارتش آزاد سوریه پخش شده است که در حال چسباندن تصاویر دیکتاتور معدوم عراق به خودروهای خود هستند و وی را رهبر اعراب قلمداد می کنند.

تسنیم: رسانه های عربی تصاویری از خودروهای وابسته به گروه مسلح موسوم به ارتش آزاد سوریه پخش کرده اند که عکس دیکتاتور معدوم عراق بر آن حک شده است.

به گزارش پایگاه خبری براثا، در پایگاههای ارتباط اجتماعی تصاویری از گروه موسوم به ارتش آزاد سوریه پخش شده است که در حال چسباندن تصاویر دیکتاتور معدوم عراق به خودروهای خود هستند و وی را رهبر اعراب قلمداد می کنند.

در تصویر پخش شده، تروریستها سوار بر خودرویی هستند که زیر عبارت به اصطلاح ارتش آزاد سوریه، کلمه گردان عمر فاروق حک شده است و در کنار آن عکس صدام، دیکتاتوری که مرتکب جنایات هولناکی علیه ملتهای ایران، عراق و حتی کویت شد، حک شده است.

نکته جالب اینکه خوانندگانی که این خبر را دیده اند، در واکنش به آن گفته اند این افرادی که آمریکا از آنها حمایت می کند، آمریکایی که رژیم صدام را در سال ۲۰۰۳ سرنگون کرد، به این معناست که آمریکا کشوری است که باندهای صهیونیستی بر آن حکومت می کنند که فقط  منافع رژیم صهیونیستی را دنبال می کنند به این معنا هیچ دوست یا دشمن ثابت از نظر آنها وجود ندارد بلکه فقط منافع برای آنها مهم است.


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها