فتح‌الله زاده: مصمم هستیم بهتر از ۲۰۱۳ باشیم

دسته: فوتبال ایران
بدون دیدگاه
شنبه - ۲ آذر ۱۳۹۲

مدیرعامل استقلال می‌گوید تیمش مصمم است تا در این فصل لیگ قهرمانان آسیا بهتر از سال گذشته عمل کند.


به گزارش سایت باشگاه استقلال، علی فتح‌الله‌زاده درباره آخرین وضعیت منتظری گفت: در مورد این قضیه قبلا هم با او صحبت کردیم و باز هم صحبت می‌کنیم و به توافق می‌رسیم. ان‌شاءالله پژمان در استقلال می‌ماند و جای دیگری نمی‌رود.

او درباره انتخاب معاونان جدیدش اظهار داشت: این عزیزان جدیداً به جمع ما اضافه نشده‌اند و اتفاق جدیدی صورت نگرفته است. فقط این مسئله در مورد آقای ساعدی صدق می‌کند ایشان از همکاران خوشفکر و نیکنام ما در عرصه مدیریت هستند که قبلاً هم با وی کار کرده‌ام. ساعدی آدم بسیار امینی است و به همین دلیل ایشان را به عنوان سخنگو و مشاور خود در باشگاه استقلال انتخاب کردم.

مدیرعامل استقلال در ادامه درباره بازگشت علی نظری به عنوان قائم‌مقام باشگاه استقلال هم صحبت و تصریح کرد:‌ در مورد آقای نظری هم باید بگویم با ایشان سال‌ها کار کردیم. او به دلیل مسائل کاری و شخصی و مشکلاتی که داشت باید در برهه‌ای از زمان از جمع ما جدا می‌شد تا به آنها رسیدگی کند. دراین‌باره با من هم صحبت کرده و از بنده مرخصی گرفته بود که البته مرخصی‌اش از دو، سه ماه هم بیشتر شد. فکر کردم مرخصی او تا به این زمان کافی است و همان‌طور که قبلاً به عنوان قائم‌مقام در باشگاه استقلال فعالیت می‌کرد الان هم در این پست به فعالیت خود ادامه می‌دهد. در واقع نظری از استقلال جدا نشده بود که بخواهد برگردد.

فتح‌الله‌زاده در ادامه اظهار کرد: بهرام امیری هم مشاور من بود و خیلی وقت پیش برایش این حکم را صادر کرده بودم و در واقع مشاوری ایشان حکم جدیدی منصوب نمی‌شود. در مورد آقای منزوی هم همین مسئله صدق می‌کند ایشان مشاور عالی من بودند و حکم وی هم خیلی وقت‌ پیش صادر شده بود و موضوع جدیدی درمورد ایشان و بقیه معاونان جدید منهای آقای ساعدی وجود ندارد. به هر حال جام‌ باشگاه‌های آسیای ۲۰۱۴ نزدیک است و مصمم هستیم که نتیجه ۲۰۱۴ حتی از ۲۰۱۳ هم برای باشگاه پرافتخار استقلال بهتر باشد و در این راه به همکاران باتجربه بیشتر نیاز داشتیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در باره خریدهای این تیم هم گفت: به اتفاق آقای قلعه‌نویی جلسه‌ای داشتیم و طی لیستی آنچه ‌آقای قلعه‌نویی از من خواستند جذب یک هافبک طراح و یک دفاع راست بود که با هافبک وسط برزیلی تقریباً تمام کردیم و ان‌شاءالله به زودی به جمع ما اضافه می‌شود. در مورد مدافع راست هم همچنان مذاکرات‌مان ادامه دارد. علاوه بر اینکه این موارد بخش اصلی درخواست‌های کادرفنی بود دو مورد دیگر هم توسط آقای قلعه‌نویی درخواست شد که به لطف خدا با آنها به توافق رسیدیم. بوبکر کبه و مهرداد اولادی بازیکنان بسیار خوبی هستند و مطمئناً آنها به خوبی در استقلال خواهند درخشید.

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها