خوشمزه ترین قلعه دنیا +عکس

دسته: عکسهای جالب
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
قلعه سازی یکی از کارهای جالبی است که می توان در سواخل و با استفاده از شن انجام داد اما گاهی اوقات این قلعه را می توان با استفاده از مواد دیگری نیز ساخت که این مواد خود باعث جالب تر شدن قلعه خواهند شد.
برای هر کسی داشتن یک قلعه بزرک آن هم از جنس شکلات یک آرزو است زیرا شکلات خوراکی نیست که بتوان از کنار آن به راحتی عبور کرد. یکی از دوست داران اصلی این خوراکی نیز کودکانی بازیگوش هستند که از دوست داران اصلی شکلات و اسمارتیزند.
چندی پیش در سواحل برینگتون انگلستان یک قلعه شکلاتی ساخته شد که کودکان بسیاری را جذب خود کرد. این قلعه شکلاتی که به افتخار دور جدیدی از تفریحات تابستانی ساخته شده است تماما از جنس شکلات بوده و روی آن نیز با اسمارتیز پوشیده شده است.
این قلعه با استفاده از ۹۰ هزار اسمارتیز پوشیده شده است و نزدیک به ۱۰ شیرینی پز به مدت ۱۰۰ ساعت روی ان کار کرده اند. این قلعه در کنار ساحل ساهته شده است تا یادآور قلعه های شنی کودکان باشد.
مسئولین ساخت این قلعه قصد دارند در اطراف آن یک محوطه مملو از اسمارتیز نیز بسازند و سپس آن را تا پایان تعطیلات سالم نگه داری کنند. در اخرین روز تابستان این قلعه به قسمت های مختلف تقسیم شده و میان کودکان پخش می شود.

مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها