مدل مالزیایی که محجبه شد+عکس

دسته: خواندنی ها
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۶

یک خانم مالزیایی غیرمسلمان که پیش از این مدل شوهای مختلف بود، با محجبه شدن اعلام کرد: ارزش من بیش از آن است که بدنم را به دیگران نشان دهم و با حجاب، احساس شادی، محافظت و امنیت می کنم.

به گزارش فانیگما :به نقل از ایرنا،ˈاستارˈ مالزی نوشت: ˈفلیکسیا ییپˈ در یک مطلب که در صفحه شخصی اینترنتی خود منتشر کرده است، نوشت: از اینکه مدل های دیگر به من به عنوان یک الگوی موفق نگاه می کردند دیگر احساس افتخار نمی کنم.

تغییر رفتار وی پس از مخالفتش برای چاپ تصویر وی با لباس های شنا و دیگر لباس ها روی مجلات مردان صورت گرفت.

74752

وی اظهارتاسف کرد که پیش از این به واسطه شغلش همیشه از دید مردان به عنوان ملعبه ای بوده است که هرگز درباره ازدواج و همسری با وی فکر نمی کردند.

وی گفت که به خاطر شغل پیشینش همیشه از این که از وی فقط برای رفتارهایی از قبیل روابطه جنسی، صرف مشروب و سیگارکشیدن سوء استفاده می شده همواره ابعاد شخصیتش فرو می ریخته است.

این خانم ۲۶ ساله گفت: چند ماه پیش زمانی که برای تبلیغی تجاری حجاب را رعایت کردم، احساس آزادی نمودم و اکنون نیز هر زمان حجاب دارم احساس شادی و امنیت بیشتری دارم.

وی گفت : من تشخیص دادم که بدنبال پوشاندن خود بودم و اکنون معتقدم زمانی که انسان رشد می کند، خردمندتر می شود.

وی گفت: رعایت حجاب احساس شادی، حفاظت و امنیت می کند.

وی همچنین ادعای اینکه او دین خود را نیز تغییر داده است رد کرد و گفت: در قالب دین پیشین خود تصمیم به رعایت حجاب گرفته ام و همچنان به کار خود در قالب یک مدل اسلامی ادامه می دهم.

پایان پیام/

Originally posted 2013-12-14 12:41:45.

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها