جواب رد زیباترین مجری زن ایرانی شبکه LCI به خواستگار پولدار شیوخ عرب+عکس

دسته: چهره ها , خواندنی ها
یک دیدگاه
یکشنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۲

میترا طاهری مجری شبکه LCI فرانسه که به عنوان زیباترین مجری دنیا شناخته می شود،به شاهزاده های عرب و شیوخ آنها و پسران سرشناس فرانسوی در مقابل در خواست آنان برای ازدواج جواب رد داد.

 میترا طاهری مجری شبکه LCI فرانسه که به عنوان زیباترین مجری دنیا شناخته شد در پاسخ به پرسش خبرنگار فرانسوی که چرا جواب رد به شاهزاده های عرب و شیوخ آنها و پسران سرشناس فرانسوی در مقابل در خواست آنان برای ازدواج داده ای،گفت: من با اینکه فقط یک بار در سه سالگی به همراه پدر و مادرم به ایران سفر کردم ولی خود را فرزند کوروش و از نسل پاکآریایی می دانم و فرزندانم نیز باید آریایی باشند و این موضوع این خانم را بیشتر جذاب کرده است.

319402_417112228325815_178197563_n

Mitra Taheri 1

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
loading...
دیدگاه ها
مرتضی دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید

بی‌مقدّمه اِشعار میدارم مرتبۀ دوّمست که بنا به ناملایمات زندگانی مجبور به ادامۀ راه شوهر اوشین گردیده ولی دندان روی جگر گداشته ام تا ببینم نتیجۀ ” صبر ” چه خواهد شد ؟ ! ؟

خودم شغل بسیار خوب و پردرآمدی دارم که به راحتی چرخ زندگی خود و متعلّقین را میچرخاند .

این دست گدائی نیست که به سوی دارندگان دراز شده بلکه دست نیازست . اگر تنها یک نفر فکر میکند برادری دارد که شدیداً گرفتار شده و راه به جائی ندارد ؛ بی منّت مبلغ ده میلیون تومان به صورت قرض الحسنه به شخص بی اِعتباری کمک کند تا ماهیانه پانصد هزار تومان اقساط آنرا بپردازد و از قِبَل آن چرخ زندگانی اس را بچرخاند .

مضافاً اینکه به دلیل سنّ بالای چهل سال ” کُلّیه ” ام را هم نمیخرند !

اگر در این دنیای وانفسا هنوز چنین کسانی هستند ؛ در تماس مستقیم همۀ مدارک و کارکردهای خود راحضورشان ایفاد میکنم تا باورشان بشود که عرایضم بی پایه و اساس نیست .

والسّلام و من الله التّوفیق