آلبوم «اینک از امید» دومین رتبه جشنواره اتریش را کسب کرد

دسته: موسیقی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۴ مرداد ۱۳۹۲
آلبوم «اینک از امید» دومین رتبه جشنواره اتریش را کسب کرد
با آهنگسازی شاهین شهبازی؛
آلبوم «اینک از امید» دومین رتبه جشنواره اتریش را کسب کرد
سومین دوره جشنواره بین‌المللی «ای سی ام» اتریش با درخشش جوانان ایرانی همراه بود که طی آن صادق شیخ زاده و شاهین شهبازی برای آلبوم «اینک از امید» عنوان دوم این جشنواره را از آن خود کردند.

 

صادق شیخ زاده درباره این جشنواره گفت: فستیوال موسیقی تطبیقی «ای سی ام» هر سه سال یک بار در یک کشور برگزار می‌شود و دوره اخیر آن که سومین دوره‌اش محسوب می‌شود در اتریش برگزار شد.
خواننده جوان آلبوم «اینک از امید» در ادامه افزود: ما با آلبوم«اینک از امید» به آهنگسازی شاهین شهبازی در این فستیوال شرکت کرده بودیم که پس از بازبینی آثار توسط داورانی چون تئودور شاپیرو و ویلیامز دکور، موفق شدیم عنوان دوم فستیوال موسیقی تطبیقی«ای سی ام» را به دست بیاوریم.
وی ادامه داد: این فستیوال به جوانان زیر ۲۵ سال اختصاص دارد که باید با آثاری موضوعی به رقابت بپردازند. ما نیز با آلبوم«اینک از امید» که تمام اشعار آن درباره امید است در فستیوال شرکت کردیم که مورد توجه قرار گرفت.
در متن تقدیرنامه سومین دوره جشنواره بین المللی«ای سی ام» آمده است: «طبق نظر هیئت ژوری و کارشناسان موسیقی، رتبه دوم این دوره از جشنواره به خاطر صلابت آواز، شیوه بیان، انتخاب شعر و رعایت هارمونی و ریتم تقدیم می‌شود به خواننده صادق شیخ زاده و آهنگساز شاهین شهبازی.»


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها