نشست نقد برنامه ‘ماه عسل’/۲- احسان علیخانی: همچنان از برنامه دفاع می‌کنم

دسته: رادیو و تلویزیون
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

به گزارش خبرنگار «نسیم»، مجری برنامه “ماه عسل” نیز در ادامه گفت:
– طرح “ماه عسل” از سال ۸۶ داده شد به مدیر گروهی آقای شریعت پناهی؛ پیشنهاد هم از طرف خود شبکه سه به من داده شد. کارهای دیگری را هم طرف شبکه‌های دیگر داشتم اما بخاطر این برنامه، بقیه را نپذیرفتم.
– این برنامه نه ستاره سینما داشت و نه قهرمانی بلکه قهرمان خود مردم بودند که به سراغشان رفتیم. کسانی در این تلویزیون دیده شدند که حتی تهران را هم بلد نبودند و به این شهر نیامده بودند.
– موقع شروع این برنامه در اویل ۸۶، حتی دوستان امیدوارم نبودند که بعدها مورد استقبال واقع شود اما بعد از پخش چند برنامه به مرور ارتباط برقرار کرد اما باز هم دچار یک سری حواشی‌ها شد. “ماه عسل” اثبات کرده که می‌شود با خود مردم هم کاری جذاب و تأثیرگذار و جریانساز ساخت. این بسیار حائر اهمیت است برای یک رسانه.
– چند روزی است که این برنامه تمام شده ولی ما همچنان به مسائل و نقدهای آن وفاداریم و همچنان از برنامه امسال دفاع می‌کنم.
– این کار حاصل تلاش همه دوستانم بود و امسال حال من در این برنامه خوب بود. جنس این برنامه به دلیل ماه رمضان، توانست متفاوت باشد. این را هم بگویم که هیچ یک از عوامل این برنامه از سال ۸۶ تاکنون از ما جدا نشده است.
– فکر می‌کنم به ۶۰ یا ۷۰ درصد اهدافی که از روز اول دنبالش بوده‌ایم رسیدیم. به هرحال مخاطب خود را داشته و با استقبال بی نظیر بینندگان مواجه شده است.همینکه مردم به عنوان مخاطب، قصه آدم‌های خاص برنامه را شنیدند و دیدند، خیال مرا راحت کرد.


مطالب مرتبط :

   
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها