شکست عشقی زنی که باعث بی آبروی مرد جوان شد

دسته: حوادث
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۲۲ آبان ۱۳۹۳
451231شکست عشقی زنی که باعث بی آبروی مرد جوان شد
زنی پس از شکست در یک سناریوی عاطفی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی مرد مورد علاقه‌اش در فضای مجازی کرد.

سرهنگ «یزدان نیکنام» رئیس فتای البرز گفت: مرد جوانی با طرح شکایتی در دادسرای ناحیه یک کرج اعلام کرد عکس‌های خصوصی و خانوادگی‌اش در شبکه اجتماعی منتشر شده و آبروی چندین و چند ساله وی در معرض خطر است.

 

سرهنگ نیکنام افزود: با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارشناسان این پلیس با استفاده از شیوه‌های نوین کشف وقوع جرم با رصد سایت‌های مجازی به رد پای زنی رسیدند که اقدام به انتشار عکس‌های خصوصی این مرد کرده بود.

 

رئیس پلیس فتای البرز تصریح کرد: با شناسایی عامل انتشار عکس‌های خصوصی، مأموران این پلیس در یک فرصت مناسب و با هماهنگی قضایی این زن را دستگیر کردند.این زن در بازجویی مأموران اعتراف کرد چهار سال پیش در یک میهمانی با مردی جوان آشنا شدم، در این مدت ارتباط خوبی با هم داشتیم و بارها از وی خواستگاری کردم ولی شاکی هر بار به بهانه‌های واهی از این اقدام سر باز می‌زد.

 

زن عاشق پیشه در ادامه گفت  من که دیگر صبرم به سرآمده بود احساس می‌کردم برای او بازیچه‌ای بیش نیستم تا اینکه برای آخرین بار از او خواستم جوابم را بدهد و به ارتباط چهار ساله‌مان رنگ قانونی دهد ولی این بار برنامه طور دیگری رقم خورد و با مشاجره‌ای که بین ما پیش آمد، به من جواب منفی داد و من که در این مدت به انتقام فکر می‌کردم با انتشار عکس‌های خانوادگی وی در شبکه اجتماعی آب سردی بر قلب شکسته‌ام ریختم.

 

شبکه ایران

همچنین بخوانید :


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها