جزئیات بیشتر از پژو ۳۰۸ / تصاویر

ب
پژو ۳۰۸ ماه ژانویه سال آینده وارد نمایشگاه های فروش انگلستان خواهد شد.

فانیگما : به نقل از باشگاه خبرنگاران، قیمت پایه این خودرو برای نسخه اکسس با موتور بنزینی ۱.۲ لیتری و قدرت ۸۲ اسب بخار ۲۳۲۳۱ دلار خواهد بود.
قیمت این خودرو ۸۰۱.۳ دلار گران تر از فورد فوکوس و ۳۲۰۵.۴ دلار ارزان تر از فولکس واگن گلف اصلی است. نسخه فلین عالی ۳۰۸ با موتور ۲.۰ لیتری bluehdi و قدرت ۱۵۰ اسب بخار ۳۸۵۳۶ دلار قیمت خواهد داشت.

از زمان عرضه این خودرو پنج گزینه موتور بنزینی و دیزلی hdi برای آن ارائه خواهد شد. گزینه های موتور بنزینی این خودرو ۱.۲ لیتری با قدرت ۸۲ اسب بخار و ۱.۶ لیتری با قدرت ۱۲۵ یا ۱۵۶ اسب بخار هستند. موتور دیزلی این خودرو ۱.۶ لیتری با قدرت ۹۲ یا ۱۱۵ اسب بخار است که در هر دو تنظیم میزان آلایندگی ۹۵ گرم co2 در هر کیلومتر دارد.

پژو در بهار سال ۲۰۱۴ تعداد موتورهای ۳۰۸ را افزایش داده و موتور بنزینی ۱.۲ لیتری e-thp توربوشارژ سه سیلندر جدید را با دو تنظیم قدرت ۱۱۰ و ۱۳۰ اسب بخار عرضه خواهد کرد.

ممکن است موتورهای کم مصرف تر bluehdi شامل دیزلی ۱.۶ لیتری با قدرت ۱۲۰ اسب بخار و میزان آلایندگی ۸۲ گرم در هر کیلومتر و یا دیزلی ۲.۰ لیتری با قدرت ۱۵۰ اسب بخار نیز برای این خودرو عرضه شود.

خریداران می توانند از بین چهار نسخه اکسس، اکتیو، آلور و فلین که نسخه عالی این خودرو است یکی را انتخاب کنند. در تمام این نسخه ها سیستم تهویه هوا، کروز کنترل، رادیوی دیجیتال dab، بلوتوث و چراغ های led که در طول روز روشن هستند، به کار رفته اند.

قیمت مدل های اولیه اکسس از ۲۳۲۳۱ دلار شروع شده و به ۲۷۶۳۸ دلار می رسد.

قیمت مدل های اکتیو این خودرو از ۲۷۵۵۸ دلار شروع شده و به ۳۲۰۴۵ دلار می رسد و بسته ارتقایی اضافه شامل سیستم تهویه هوای دوگانه، ترمز دستی الکتریکی، سنسورهای پارک عقب، صفحه نمایش لمسی ۲۴.۶ سانتی متری ارتقا یافته و سیستم هدایت ماهواره ای نیز خواهند داشت.قیمت مدل های عالی تر آلور، ۲۹۸۸۲ دلار است و رینگ های ۴۳ سانتی متری بزرگ تر، دوربین معکوس، چراغ های جلوی فول led و سنسورهای پارک اطراف دارد.

نسخه های فلین مخصوص این خودرو دارای صندلی های اسپرت آلکانترا، سقف شیشه ای پانورامیک، رینگ های ۴۵ سانتی متری و ویژگی های ایمنی متعددی مانند کروز کنترل دینامیک، سیستم هشدار تصادف و سیستم ترمز برخورد اظطراری هستند.

قیمت مدل های فلین از ۳۳۶۴۸ دلار شروع شده و به ۳۸۵۳۶ دلار می رسد.اکنون پژو سفارشات خانواده هاچ بک ۳۰۸ را می گیرد و قرار است تحویل این خودرو از ۴ ژانویه آغاز شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.