خانه / خبر / رویدادهای خارجی / داعش فاصله‌اش از مرز ایران را افزود

داعش فاصله‌اش از مرز ایران را افزود

سردار اسماعیل احمدی‌مقدم
فارس : فرمانده نیروی انتظامی گفت: تحولات کشور عراق به گونه‌ای است که تروریست‌های داعشی را از مرزهای ما تا حدود زیادی دور کرده در هیچ نقطه‌ای به مرزهای ما نزدیک نیستند.
سردار اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در حاشیه افتتاح بیمارستان الغدیر ناجا در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: چندی پیش گروه‌های تروریستی در حوالی قصرشیرین در غرب کشور تا ۴۰ کیلومتری مرز ما پیش آمده بودند که آن مناطق را نیروهای مسلح و مردمی عراق پاکسازی کردند و اکنون بعد مسافت بسیاری با کشور ما دارند.

وی افزود: به هر حال این تروریست‌ها شیطنت‌هایی انجام می‌دهند و تلاش دارند در کشور ما هم عملیات‌هایی داشته باشند که با دقت و مراقبت نیروهای امنیتی تا به حال چنین توفیقی پیدا نکرده‌اند و در مقطع کنونی امنیت کشور ما در منطقه مثال‌زدنی بوده و جمهوری اسلامی ایران پشتیبان و نقطه اتکاء کشورهای منطقه به شمار می‌رود.‌

بیمارستان الغدیر به همه اقشار مردم خدمت رسانی می‌کند

سردار احمدی‌مقدم در ادامه با اشاره به روند احداث بیمارستان الغدیر ناجا در تبریز اظهار داشت: با توجه به شمار زیاد پرسنل و بازنشستگان نیروی انتظامی و خانواده‌های آنها و نیروپرور بودن منطقه آذربایجان عدد بزرگی را باید در این بیمارستان پشتیبانی کنیم؛ با این وجود خدمت‌رسانی به سایر اقشار جامعه نیز انجام خواهد گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه بخش‌هایی مثل سی تی اسکن و ام ار آی نیز که هنوز تکمیل نشده‌اند با همکاری بخش خصوصی در اسرع وقت تجهیز و راه‌اندازی می‌شوند، افزود: بیمارستان حاضر مرکزی جامع مجهز به همه بخش‌های درمانی خواهد بود.

وی یادآور شد: در کشور ۷ بیمارستان منطقه‌ای در جنوب شرق، شمال غرب، غرب و شمال شرق داریم و در استان‌هایی که بیمارستانی نداریم کلینیک‌هایی که مجهز به تخت‌های عمل و بستری‌های کوتاه مدت و بخش‌های مختلف درمانی هستند فعالیت می‌کنند.

با افتتاح بیمارستان کرمانشاه شبکه بیمارستانی ناجا تکمیل می‌شود

احمدی‌مقدم اضافه کرد: آخرین بیمارستان نیروی انتظامی را برای غرب کشور در کرمانشاه به زودی افتتاح خواهیم کرد تا بدین ترتیب شبکه بیمارستانی نیروی انتظامی طبق طرح جامع بهداشت و درمان نیروهای مسلح تکمیل شود.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: در نیروی انتظامی دانشکده پزشکی و پرستاری نداریم و طبق طرح جامع نیروهای مسلح از مراکز و دانشگاه‌های ارتش، سپاه و دانشگاه‌های بیرون باید استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: امروز شرایط به گونه‌ای است که تلاش می‌شود مراکز درمانی از نیروهای موجود در بازار که به وفور هم موجودند استفاده کنند و نیروی انتظامی هم به استثنای بخش مدیران متخصصین مورد نیاز خود را یا بورسیه می‌کند و یا نیروهای موجود در بازار را به کار می‌گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیوگرافی

سایت صیغه