پ

ازدواج فلسطینی ها با دختر بچه ها؟!+تصاویر

ابنا نوشت : مدتی است در فضای مجازی دست نشانده‌های رژیم صهیونیستی دست به کار شده‌اند و جایی که در مقابل نیروهای پرتوان مقاومت عاجز ماندند، رو آوردند به دروغ‌پردازی به سبک صهیونیستی.

آن‌ها با قرادادن یک فایل ویدئویی در پایگاه‌های اینترنتی خود و نمایش آن مدعی شدند فلسطینیان با کودکان زیر ۹ سال ازدواج می‌کنند.

رژیم صهیونیستی برای اثبات این ادعای مضحک به تصاویری از عروسی‌های دسته جمعی و خیرخواهانه در فلسطین متوسل شده است.

این تصاویر اینقدر واضح است که دروغ‌ و ادعاهای صهیونیست‌ها بیش از پیش مضحک به نظر می‌رسد که صهیونیست‌ها بعد از ضربات مهلک مقاومت در جنگ گذشته عاجزانه از آن‌ها استفاده می‌کنند.

این عکس‌ها در واقع متعلق به مراسمی است که در ازدواج‌های مرسوم فلسطینیان رخ می‌دهد و در آن داماد‌ها با توجه به سنتشان چند لحظه‌ای قبل از ورود عروس به صورت نمادین با کودکان مزین شده به لباس عروس قدم می‌زنند.

اما صهیونیست‌ها از این سنت فلسطینی‌ها در راستای دروغ‌پردازی و تخریب چهره مقاومت و جنگ روانی خود استفاده می‌کنند. موضوعی که «خالد امایره» تحلیل گر عرب با قلمش در پایگاه اینترنتی پنجره‌ای رو به فلسطین پرده از این حربه پلید صهیونیست‌ها برداشت و نوشت این جشن عروسی منتسب به مراسمی است که حماس با حمایت خود برگزار کرده و در این جشن عروسی ۴۵۰ زوج طبق سنت و آیین اسلامی به خانه بخت رفتند.

این دروغ اسرائیلی این روز‌ها خیلی در فضای مجازی دست به دست می‌شود اما پیدا کردن حقیقت آن خیلی سخت نبود.

کلیدواژه : فلسطین
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x