پ

ماجرای هواپیما و گوشی آیفون یک زن خوش شانس +عکس

وقتی تلفن آیفون این خانم هنگام تصویر برداری از هواپیما بیرون افتاد او هرگز تصور نمیکرد دوباره آن را ببیند.

فانیگما : به نقل از پرداد ، خانم آنجلا دالتون به همراه پسر 10 ساله اش به دعوت دوست خلبانش به یک گردش هوایی با هواپیمای کوچک رفتند. هنگامیکه آنها بالای منطقه زندگی این زن رسیدند او تصمیم گرفت با تلفن همراهش که از برند “ایفون” بود تصویری از نمای هوایی محل زندگی اش شکار کند. اما تصادفا تلفن همراه او از دستش افتاد . این مسئله در حالی رخ داد که آنها در ارتفاع 1400 پایی بودند.

او در این رابطه میگوید : وقتی باد باعث شد گوشی آیفون من پرتاب شود تصور نمیکردم دوباره این تلفن را ببینم و فقط خدارا شکر کردم که این سفر هوایی برایم صدمات بیشتری نداشت و خودم و پسرم سالم هستیم. این تلفن را خیلی دوست داشتم و اگرچه از سالم بودن آن بعد از سقوطش نا امید بودم وقتی به منزل رسیدم  با شماره ام تماس گرفتم و زمانیکه صدای بوق ممتد را شنیدم تعجب کردم اما کسی به تماسم پاسخ نداد. چند ساعت بعد شخصی با منزل ما تماس گرفت و گفت تلفنم را پیدا کرده و به آخرین شماره ای که در آن بوده است تماس گرفته. اصلا باور نمیکردم که تلفنم سالم باشد.

وقتی تلفنم را دیدم تعجبم بیشتر شد حتی شیشه مانتیور آن سالم بود و یک ترک کوچک هم نداشت . سقوط از ارتفاع هیچ آسیبی به آن نرسانده بود و هنوز مثل روز اول کار میکرد. این مسئله واقعا باور نکردنی است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x