هلاکت ۳۰ داعشی در کمین ارتش سوریه + تصاویر

۵۶۶۶۶۶۶
ب

هلاکت ۳۰ داعشی در کمین ارتش سوریه:

عناصر تروریستی داعش که درصدد جابجایی سلاح و مهمات با موتورسیکلت از منطقه اللجاه به ریف دمشق بودند که در کمین محکم ارتش سوریه گرفتار شدند.

 در جریان نبرد ارتش سوریه با گروه‌های تروریستی تکفیری، بیش از ۳۰ عنصر مسلح عضو داعش با گرفتار شدن در کمین محکم و بزرگ ارتش سوریه در ریف سویداء در جنوب این کشور به هلاکت رسیده و تعدادی زیاد زخمی شدند.

در این کمین، انفجار همزمان چندین بمب کار گذاشته شده توسط نیروهای ارتش سوریه در مسیر عناصر مسلح وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش در منطقه بین الخالدیه و فرودگاه خلخله در ریف شمالی سویداء به هلاکت بیش از ۳۰ تن از آن‌ها منجر شد.

عناصر تروریستی تکفیری که درصدد جابجایی سلاح و مهمات با موتورسیکلت از منطقه اللجاه به ریف دمشق بودند که در کمین محکم ارتش سوریه گرفتار شدند.

ارتش سوریه به دنبال انفجار بمب‌های کارگذاشته شده، اقدام به گلوله باران منطقه توسط توپخانه کرد که خسارت‌های بیشتری به گروه تروریستی تکفیری داعش وارد شد.

نیروهای ارتش سوریه مقادیر زیادی از سلاح‌ها و مهمات و موتورسیکلت‌ها را ضبط کردند.

یک موشک تاو ساخت آمریکا، یک موشک لاو اسرائیلی و مسلسل‌های سنگین و سلاح‌های ویژه تک تیراندازی، خمپاره انداز‌ها و بمب‌های ضد زره، گلوله‌های آرپی چی از جمله تجهیزاتی می‌باشند که به دست ارتش سوریه افتاده است.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) نیز به نقل از این منبع نظامی که به نامش اشاره نکرد، نوشت: ارتش سوریه براساس اطلاعات دریافتی از اهالی در منطقه تپه‌های فدیین، در شمال شرق استان سویداء، تحرکات تروریست‌ها را در این منطقه زیر نظر گرفت و شبانه به مقرهای آنان حمله کرد.

برپایه این گزارش، درپی این عملیات که چهارشنبه شب آغاز شد و تا ظهر پنج‌شنبه ادامه داشت، شماری زیادی از خودرو‌ها و تجهیزات آنان منهدم شد.

5666666
منبع: ابنا 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.