فرصتی طلایی برای آنان که به درآمد میلیاردی می اندیشند

موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان،شم اقتصادی،سمینار شم اقتصادی
ب

سمینارهای شم اقتصادی موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان یکی از پر جمعیت ترین،  تخصصی ترین و در عین حال کاربردی ترین محافلی است که جویندگان درآمد های میلیاردی را به سوی خود روانه میکند.

 

موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان،شم اقتصادی،سمینار شم اقتصادی

 

مهندس امیر حسین مظاهری ایده پرداز این سمینار :
ایده ی سمینار شم اقتصادی ایده ای بود که سالها پیش باعث ایجاد سرفصلی مهم از خدمات مجموعه ثروت آفرینان به جویندگان حقیقی ثروت شد. در این تجربه به گونه ای با ترفندهای ثروت آفرینان ایرانی آشنا می شوید که بتوانید شرایط ایده آل را با کشف فرمول یکتای جهش مالی خود , دست یافتنی کنید.

خالق کتاب فاخر رقص عقاب ها در ادامه افزود: حضور در این سمینار را به همه ی کسانی پیشنهاد میکنم که خود را کوچک میپندارند و راه رسیدن به ثروت را سخت، دور و پرهزینه تلقی میکنند. مرور دفتر خاطرات شرکت کنندگان در سمینارهای شم اقتصادی در طی سالیان گذشته ، گواهی بر تربیت کارآفرینان و میلیارد های جوان ایران زمین دارد. این سمینار۲ روزه چکیده ۱۸سال کندوکاو زندگی برندگان و بازندگان است , تا شما مسیر گاه ۴۰ساله دیگران راظرف فقط چند سال طی کنید.

کارآفرین برتر کشور در پایان نشست به این نکته اشاره کردند که : این سمینار همواره از وجود بزرگانی نظیر آقای اسدالله عسگراولادی پدر صادرات ایران، جناب شاهرخ ظهیری ( بنیانگذارمحصولات مهرام)،  استاد بهروز فروتن (بنیانگذار محصولات بهروز) و دیگر بزرگان تولید و تجا ت ایران بهر برده است.  ایشان به عنوان کلام آخر بیان داشتند که : راز داشتن ثروت فوق العاده ،کار و زندگی مناسب و عالی به همین سادگی است ، بله از تجربه افراد موفق استفاده کنید و کسب و کار خود را با بهره گیری از تجربیات بزرگان و افراد موفق صحنه اقتصادی ایران به برندی پر قدرت و ثروت آفرین تبدیل کنید.

به یاد داشته باشید فرصت های طلایی، خود را فقط برای جویندگانش نمایان میکند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *