حمله خونین زورگیران به طعمه‌شان +عکس

ب

مردی با مراجعه به پایگاه نهم پلیس آگاهی و شکایت از چند زورگیر به آنان، گفت: شب گذشته در خیابان در حال چسباندن اعلامیه ختم یکی از اقوامم روی دیوار خیابان بودم که دو موتورسوار به من حمله‌ور شده و قصد سرقت موتورسیکلتم را داشتند که با صدای فریادم، مردم به کمکم آمدند و یکی از دزدان هنگام فرار با قمه ضربه‌ای به دست راستم زد و همراه همدستانش متواری شد که توسط مردم به بیمارستان منتقل شدم.

با شکایت این جوان، تحقیقات ادامه یافت تا اینکه ماموران با انجام چهره‌نگاری و به دست آوردن سرنخ‌های لازم، موفق شدند شامگاه جمعه پنجم مهرماه، متهمان را در پاتوقشان در محله منتظری دستگیر کردند.

متهمان با انتقال به پلیس آگاهی به جرمشان اعتراف و عنوان کردند در خیابان با قمه و چاقو به مردم حمله‌ور شده و پول و گوشی تلفن همراه یا موتورسیکلتشان را سرقت و مالباخته‌ها را در صورت مقاومت زخمی می‌کردند.


این متهمان در ادامه بازجویی‌های فنی به کیف‌قاپی نیز اعتراف کردند.

در تحقیقات مشخص شد این ۴ عضو باند سرقت زورگیری در زمینه دزدی از صندوق عقب خودرو‌ها، زورگیری وکیف‌قاپی فعالیت دارند و در بررسی‌های دیگر چندین تن از طعمه‌های آن‌ها نیز شناسایی شدند.

در ادامه تحقیقات از اعضای این باند معلوم شد، آن‌ها علاوه بر این جرایم، با سفر به شهر‌های شمالی از صندوق عقب خودروهای مسافران نیز سرقت می‌کردند.

بنابر این گزارش، برای متهمان قرار قانونی صادر شده است و تحقیقات تکمیلی از آن‌ها برای کشف اموال مسروقه و افشای دیگر جرایم‌شان ادامه دارد.

منبع: تهران پرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.