خانه / سرگرمی / فال روزانه / فال روزانه شنبه 31 مرداد 94

فال روزانه شنبه 31 مرداد 94

دوست عزیزی که ۳۱ مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر تا به حال زندگی شما کند پیش می رفت، از امروز به بعد سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت. شاید در برخی زمینه ها همچنان پیشرفت قابل ملاحظه ای مشاهده نکنید اما از اواخر ماه شهریور حرکت شما سرعت خواهد یافت و به آرامش مطلوب در زندگی خواهید رسید. مشکلاتی که سالها ذهن شما را درگیر کرده بود، در این سال حل خواهد شد و زاویه دید شما نسبت به بسیاری از مسائل تغییر خواهد کرد. سعی کنید به افرادی که در موقعیتی پایین تر از شما هستند، در حد توان خود کمک کنید. آن وقت خواهید دید که در آینده ای نه چندان دور چگونه نتایج مثبت اعمالتان را خواهید گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما خبرهای نسبتا بدی در مورد وضعیت مالی خود شنیده اید، امروز بهترین فرصت است تا به این  مشکل خاتمه دهید. اگر می خواهید هر چه زودتر از این وضعیت خلاص شوید، باید زاویه دید خود را عوض کنید و جنبه های دیگر را نیز زیر نظر داشته باشید. نگران نباشید، به زودی همه چیز به حالت آرام خود باز خواهد گشت. شاید امروز همه چیز به نظر شما آرام پیش می رود اما در عین حال برایتان شیرین خواهد گذشت. اگر  موضوعی در رابطه با روابط عاطفی تان شما را نگران کرده، بهتر است با عشق تان در رستورانی قرار ملاقات بگذارید و در مورد آن کمی با هم گفتگو کنید. به جای سفارش پیتزا، خوردن استیک را به شما پیشنهاد می کنیم.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز روز خوبی برایتان خواهد بود. از طرف یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود هدیه ای دریافت خواهید کرد که موجب خوشنودی تان خواهد شد. شما در ارتباط با دیگران تاثیر زیادی بر آنها خواهید گذاشت، دیگران نیز از این که دوستی چون شما دارند، باید شکرگزار باشند. عشق زندگی تان در انتظار شما است. بهتر است دست او را بگیرید و با هم به گردش بروید. او به تعریف و تمجید از شما احتیاج دارد، بنابراین با سخنان خود او را خشنود کنید. مطمئن باشید که پاداش این کار خود را دریافت خواهید کرد.
فـال روزانـه - Daily Omen

اطرافیان تان می دانند که وقتی شما تصمیم به کاری گرفته اید، باید تا انتها آن را انجام دهید. اراده شما زبانزد خاص و عام است. امروز آدمهای زیادی اطراف تان هستند و به شما در کارهایتان کمک خواهند کرد اما هیجان خود را کنترل کنید. شما دوران سختی را با شریک زندگی تان گذرانده اید و حال زمان آن است در کنار او کمی آرام بگیرید. سرانجام احساس می کنید که بارهای زیادی از دوش تان برداشته شده است و می توانید با خیال راحت بر صندلی راحتی خود تکیه دهید. توصیه می کنیم از این پس بیشتر مراقب شرایط زندگی خود باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با دوستان تان برای یک مسافرت یا میهمانی برنامه ریزی می کنید و امروز متوجه می شوید که تمام مسئولیت ها به گردن شما خواهد بود اما این کار شما را ناراحت نمی کند زیرا از مدیریت لذت می برید. توصیه می کنیم برنامه ای هیجان انگیز  ترتیب دهید تا هیچکس فراموش نکند و تا سالها در خاطره دوستان تان باقی بماند. از این که سرانجام در کنار شریک زندگی تان نیازهایتان عاطفی تان بر طرف شده است، احساس راحتی و خوشنودی می کنید. بهتر است این احساس را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز بهترین روز از ماه شما است زیرا شانس به شما روی می آورد اما باید برای بدست آوردن آن کمی تلاش کنید. کارهای اضافه را کنار بگذارید و  برای درست کردن یک شام خوشمزه در کنار عشق زندگی تان آستین هایتان را بالا بزنید. سعی کنید مدیریت گفتگو با او را به عهده بگیرید و درمورد مسائلی صحبت کنید که موجب آرامش هر دوی شما می شود. جوک تعریف کردن ایده خوبی است. با انجام این کار خواهید دید که چه احساس خوبی در انتهای روز به هر دوی شما دست خواهد داد.

فـال روزانـه - Daily Omen
اگر مدیریت گروه یا کاری را به شما پیشنهاد کردند، آن را قبول کنید. امروز حمایت های لازم را دریافت خواهید کرد بنابراین اعتماد خود را از دست ندهید و به توانایی های خود اطمینان داشته باشید. همه چیز دور از تصور شما به بهترین نحو انجام خواهد شد. از این که دوستان زیادی دارید که شما را تحت هیچ شرایطی تنها نمی گذارند، احساس غرور می کنید. دلخوری هایی که در رابطه عاطفی شما بوجود آمده بود، امروز بهبود می یابد. سعی کنید زیر قول هایی که داده اید، نزنید و به تعهدات خود پایبند باشید چون بار دیگر راه بازگشتی وجود نخواهد داشت.
فـال روزانـه - Daily Omen

هیچ روزی بهتر از این روز برای حل مشکلات تان پیدا نخواهید کرد. ماشین لباسشویی خراب شما، مشکلات مالی، بیماری ها و دیگر مسائلی که ذهن تان را درگیر کرده است، به سرعت حل خواهند شد. اگر پزشک به شما دارویی تجویز کرده، آن را نادیده نگیرید زیرا چون معجزه ای شفابخش عمل خواهد کرد. مراقب چیزهای کوچک زندگی نیز باشید زیرا ارزش آنها بیش از آنچه فکرش را بکنید، است. احساسات عاشقانه خود را برای عشق زندگی تان بازگو کنید تا او هم به درون شما آگاه شود. حال که پس از گذر از سختی های راه، در کنار او به آرامش رسیده اید، از لحظات خود نهایت لذت را ببرید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شاید باورتان نشود اما امروز همان روزی است که باید تمام چیزهایی که موجب آزارتان می شود را دور بریزید. کم کردن مسئولیت های زندگی به هیچ کس آسیب نخواهد رساند. شرایط زندگی شما به بهترین شکل تغییر خواهد کرد اگر زاویه دید خود را تغییر دهید. آوقت خواهید دید که زندگی لذت های فراوانی دارد. اگر به فرد خاصی علاقه دارید، امروز بهترین زمان است تا او را به خانواده خود معرفی کنید. نگران نباشید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت و رفتار او مورد پسند مادر شما واقع خواهد شد. همچین روزهایی به ندرت پیش می آید بنابراین فرصت را از دست ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
اگر به فکر تغییر شیوه زندگی خود هستید، امروز بهترین فرصت است زیرا فرشته خوشبختی بر شانه هایتان نشسته است. در حال حاضر شما به هر چیزی دست بزنید، طلا می شود بنابراین وقت را تلف نکنید و قدم اول را بردارید. اخیرا موضوعی شما را نا امید و دلشکسته کرده است اما درست آنجا که انتظارش را ندارید، دستی از عالم غیب به کمک شما می آید و شرایط را به نفع شما تغییر می دهد. برای رسیدن به آرامش، زمان بیشتری را در کنار عشق زندگی تان بگذرانید و در مورد نگرانی هایتان بیشتر با او صحبت کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen

آیا تا به حال به کار کردن در شرکتی که بتوانید از مهارت های ارتباطی خود استفاده کنید، فکر کرده اید؟ حال بهترین فرصت است تا به دنبال شغلی مرتبط با توانایی هایتان باشید. باید به دیگران نشان دهید که فرد مورد اعتمادی هستید و آنها می توانند روی شما حساب کنند. به زودی نفس راحتی خواهید کشید و پس از مدت ها قادر خواهید بود خود واقعی تان باشید. دیگران به خصوص عشق زندگی تان از همنشینی با شما لذت خواهند برد. لازم نیست برای خوشنود کردن آنها کار خاصی انجام دهید، حرف زدن در مورد موضوعات روزمره نیز انرژی مثبت لازم را به آنها منتقل خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است به فکر تغییر محل زندگی خود هستید، امروز این فکر در شما تشدید می یابد و واقعا دل تان می خواهد به دور از مکانی که اکنون هستید، حرکت کنید. این تغییر، خانواده و شغل شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. بهتر است قبل از اقدام به این کار در مورد وابستگی هایی که دارید، مانند دوستان تان، خوب فکر کنید. امروز روابط عاطفی شما، از هر نوعی که باشد، به بهترین شکل پیش خواهد رفت بنابراین قلب خود را باز بگذارید و از افرادی که به شما نزدیک می شوند، استقبال کنید. گفتگو با دیگران برایتان لذت بخش خواهد بود. اگر به فکر گرفتن یک میهمانی هستید، امروز بهترین فرصت است. تا زمان هست، دست به کار شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اول هفته فوق العاده ای در پیش خواهید داشت. هر جا که قدم می گذارید، همه درها به روی تان گشوده می شوند و همه چیز مطابق میل تان پیش خواهد رفت. در انتهای روز نیز هنوز انرژی لازم را برای انجام فعالیت های مورد علاقه خود خواهید داشت. امروز زمان خوبی برای فعالیت های گروهی است، بنابراین با دوستان تان قرار ملاقاتی بگذارید یا به باشگاه یا گالری های هنری سری بزنید. اگر متاهل هستید، پیشنهاد می کنیم با همسر خود به یک سفر کوتاه بروید، اگر هم مجرد هستید با دوستان نزدیک تان برای یک گشت و گذار هیجان انگیز برنامه ریزی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیوگرافی

سایت صیغه