اتفاقاتی که بعد از بارداری رخ می دهد

vypadavanie_vlasov_po_porode
ب
vypadavanie_vlasov_po_porode
پس از زایمان شما با انبوهی از جشن ها، گل ها، و دوستان مواجه می شوید. اما به محض اینکه به خانه بازمی گردید، واقعیت را می بینید. متوجه می شوید که تغییراتی در زندگی شما رخ داده است. اینها واقعیت هایی است که بعد از زایمان با آنها مواجه می شوید:

شبیه یک مرده متحرک می شوید: در طول شب بیدار می مانید و روزها با خواب آلودگی کارهای روزانه را انجام می دهید.

هنوز شبیه زنان باردار هستید: ممکن است از خود سوال کنید که آیا پزشک یک نوزاد دیگر را در شکم شما جای گذاشته است. پس از زایمان ظاهر شما هنوز مانند زنان حامله است.

رگه های روی پوست شما بدتر می شوند: ممکن است قبلاً هم این رگه های صورتی رنگ را روی شکم خود دیده باشید، اما بعد از زایمان این رگه ها وحشتناک تر می شوند.

روزهای سخت تر از زمان عادت ماهانه را تجربه می کنید: خونریزی بعد از بارداری از خونریزی عادت ماهانه بدتر است. این خونریزی بعد از پنج روز نیز ادامه دارد.

از نزدیکی کردن با همسرتان متنفر می شوید: زنان پس از زایمان طبیعی یا سزارین نه فقط چند روز یا چند هفته بلکه چند ماه از نزدیکی با همسرشان خودداری می کنند. حتی در موارد شدیدتر تا دو سال با همسرشان رابطه برقرار نمی کنند.

خلق و خوی شما بسیار در نوسان خواهد بود: بعد از زایمان ناگهان بد اخلاق می شوید یا احساساتی شده و اشک می ریزید.

کفش های شما دیگر اندازه پایتان نخواهد بود: سایز کفش شما برای همیشه تغییر خواهد کرد و عضلات پای شما دیگر به حالت اول باز نمی گردد.

ریزش مو پیدا می کنید: بعد از زایمان گزینه خوبی برای عکس های “قبل از عمل” مربوط به ریزش مو می شوید. ممکن است روش های درمانی و ویتامینه کردن موها نیز روی شما اثر نکند.

سینه های شما حساس می شوند: از هر گونه تماس با سینه خود به غیر از مکیدن ان توسط نوزاد متنفر می شوید.

نمی خواهید مادر باشید: وقتی کودک شما ۱۵ بار در روز گریه، ادرار یا مدفوع می کند، دیگر نمی خواهید مادر باشید.

از دیگران که خوابیده اند، متنفر می شوید: چون وقتی شما مراقب کودک خود هستید آنها هشت ساعت خواب عمیق خود را از دست نمی دهند.

بیشتر از قبل دستشویی می روید: پس از زایمان نیز نمی توانید مدفوع خود را کنترل کنید.

همیشه گرسنه هستید: این حس گرسنگی فقط مخصوص مادران شیرده نیست. اما با این حال زمان زیادی برای خوردن ندارید./ سلامت شو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.