فرصت یک ماهه آپدیت رایگان به ویندوز ۱۰

۹۰۲۹۷۱_۳۰۵
ب

 فرصت یک ماهه آپدیت رایگان به ویندوز۱۰

وب سایت ترنجی – عارف کمانی: مایکروسافت در ۲۹ جولای ۲۰۱۵ (برابر با ۷ مرداد ۱۳۹۴) بروزرسانی رایگان از ویندوز ۷ و ۸.۱ به ویندوز ۱۰ را رایگان حساب کرد. اگر قصد دارید تا به ویندوز ۱۰ مهاجرت کنید بهتر است عجله کنید.
902971_305
احتمالا تاکنون آوازه‌ی ویندوز ۱۰ را شنیده‌اید. جدیدترین سیستم‌عامل ساخته شده توسط مایکروسافت که توانسته است افق‌های جدیدی از آینده‌ی هوشمند را برای ما تجسم کند. ویندوز ۱۰ نسبت به نسخه‌‌های اولیه تغییر کرده است و رابط کاربری آن کاربر پسند‌تر٬ دوست داشتنی‌تر و کاربردی تر شده است.
مایکروسافت در کنفرانس معرفی ویندوز ۱۰ خبر جذابی را اعلام کرد. بروزرسانی یکساله‌ی رایگان برای کلیه‌ی دارندگان ویندوز ۸.۱ و ۷ ! اقدامی عجیب از سوی مایکروسافت که در تاریخچه‌ی این شرکت تقریبا بی‌سابقه بوده است. البته در ویندوز ۹۸ شاهد امکان بروزرسانی به وسیله‌ی سی‌دی و حتی امکان بازگشت تقریبا بی‌دغدغه‌ی آن بودیم اما در دنیای امروزی این حرکت مایکروسافت بسیار پسندیده بود.
ویندوز ۱۰ سیستم‌عاملی کاربر محور است. این ویندوز به‌وسیله‌‌ی ویندوز اینسایدر‌ها به پیش می‌رود. درست است که مایکروسافت توسعه‌دهنده‌ی اصلی این سیستم‌عامل است اما نمی‌توان نقش کاربران را در اضافه شدن ویژگی‌های جدید و رفع باگ‌ها جدی نگرفت.
بروزرسانی سالانه‌ی ویندوز ۱۰ روز ۱۲ مرداد منتشر خواهد شد. این بروزرسانی با نام مستعار رد استون شناخته‌ می‌شود و قرار است بسیاری از مشکلات نسخه‌های قبلی را برطرف کند. اگر دوست دارید رداستون را تجربه کنید و هم‌اکنون کاربر ویندوز ۸.۱ و ۷ هستید بهتر است عجله کنید. تنها حدود یک ماه برای شما فرصت باقی مانده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.