نسخه ویرانگر بوگاتی ویرون (تصاویر)

۲
ب

این خودرو تنها یکی از ۴۵ دستگاه خودروی منحصر به فردیست که تا کنون در جهان ساخته شده است. در هفته‌های گذشته، یک بوگاتی ویرون منحصر به فرد در «سالن خودرویی هفت» برای فروش نمایش داده  شد. سالن خودروی هفت یکی از بزرگ‌ترین و لوکس‌ترین نمایشگاه‌های خودرو در جهان به شمار می‌آید که مجموعه‌داران خودرو علاقه بسیاری به آن دارند و نمونه‌های خاص زیادی را در آن پیدا می‌کنند.

2

به گزارش عصر ایران، قیمت این خودروی مدل سال ۲۰۱۴ حدود ۳.۲ میلیون دلار، برآورد شده است. این خودرو تنها یکی از ۴۵ دستگاه خودروی منحصر به فردیست که تا کنون در جهان ساخته شده است.

این ویرون قطعا یکی از سریع‌‌ترین خودروهای جهان نیست، اما یکی از ویژه‌ترین مدل‌های سقف‌دار این خودرو محسوب می‌شود. ترکیب کروم مشکی، سفید، نقره‌ای و نوارهای کرومی نارنجی روشن قوس‌دار که روی بدنه خودرو می‌لغزند، یادآور پیچ و قوس ابر خودروهای فرانسوی است. طراحی بدنه این خودرو هنرمندانه صورت گرفته و همین بدن باعث منحصر به فرد شدن ان شده است.

قدرت این خودرو از یک موتور چهار بخشی توربوشارژ V16 با سرعت ۱۲۰۰ اسب‌بخار گرفته می‌شود. با این بازده این بوگاتی می‌تواند ۴۳۱ کیلومتر در ساعت حرکت کند. در این میان عموزادگان ویرون یعنی مدل بوگاتی کایرون ادعای سرعت بیشتری را دارند.

نمایش همه عکس ها

  • <p> <span style=˝line-height: 105%; text-align: right;˝>Bugatti Veyron</span></p>
<p class=˝MsoNormal˝ dir=˝RTL˝ style=˝text-align:right;line-height:105%;mso-pagination:
none;mso-layout-grid-align:none;text-autospace:none;direction:rtl;unicode-bidi:
embed˝><span lang=˝EN˝ dir=˝LTR˝><o:p></o:p></span></p>

     Bugatti Veyron

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.