تمسخر اندام دختر ژیمناست المپیک ۲۰۱۶ (عکس)

alexa-moreno
ب

http://seemorgh.com/images/content/sport/1395/05/04/MTZSPDEC818XCNRU.JPG

الکسا مورنو ژیمناست مکزیکی است که برای رقابت در المپیک ۲۰۱۶ ریو واجد شرایط شده است.

کاربران اندام دختر ژیمناست المپیک ۲۰۱۶ را مسخره کردند:

alexa-moreno

الکسا مورنو در رشته ژیمناستیک هنری به رقابت با سایر ورزشکاران المپیکی پرداخت اما بعد از اینکه این ورزشکار عملکرد خود را در ژیمناستیک هنری نمایش داد به طور بی‌رحمانه ‌ای مورد هجوم کاربران شبکه‌های مجازی قرار گرفت.

این ورزشکار مکزیکی با اینکه تنها ۴۴ کیلو وزن دارد اما بسیاری بعد از مشاهده عملکرد و اندام او در رقابت‌های المپیک شروع به تمسخر او در شبکه‌های مجازی کردند. حتی خیلی‌ها اندام او را با خوک مقایسه کردند.

کاربران توئیتر تصاویری از این ورزشکار را حین نمایش ژیمناستیک در المپیک ۲۰۱۶ ریو می‎گذاشتند و اندام این ورزشکار را مسخره می‌کردند. حتی یکی از کاربران مرد ناشناس گفته بود، الکسا به جای رقابت در ریو باید در مسابقات هات داگ خوری شرکت کند که حتما هم برنده خواهد شد.

البته صفحه شخصی این کاربر به دلیل هجوم طرفداران این ژیمناست مکزیکی برای حمایت از او حذف شده است. در حالی که تعدادی انگشت شماری از کاربران شبکه‌های مجازی اندام این دختر ژیمناست ۲۲ ساله را مورد توهین و تمسخر خود قرار دادند، بودند تعداد زیادی هم که در حمایت و قدردانی از الکسا در مقابل این افراد قد علم کردند.

آنها در تلاش بودند که این صحبت‌ها و حرف‌های زشت و رکیک کاربران در خصوص اندام الکسا خاتمه پیدا کند. البته بعد از حمایت سراسری و جهانی از این ژیمناست مکزیکی عجیب بود که یکی از هموطنان الکسا در جواب به حمایت مردم جهان از او گفته: او بسیار چاق است و به نیمه نهایی هم نمی‌رسد.

عکس تمسخر اندام دختر ژیمناست المپیک 2016

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.