همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

تمام ازدواج های پنهان و آشکار و مشروع و نامشروع گوگوش و همسرانش محمود قربانی ، بهروز وثوقی ، داریوش اقبالی ، همایون مصداقی ، محمدرضا شاه و مسعود کیمیایی

گوگوش (فائقه آتشین) بر اساس اسناد موجود در ثبت احوال ایران که محل بحث و بررسی بیشتری دارد و در این گزارش به آن خواهیم پرداخت در هجدهم بهمن ماه ۱۳۲۹ به دنیا آمد و هنگامی که دو سال داشت مادر خود را از دست داد تا دایه ارمنی او نام گوگوش را برایش انتخاب کند.

فائقه آتشین یا همان گوگوش خواننده کهنسال زن ایرانی این روزها یکی از مهمترین برنامه های سال های کهنسالی اش حضور در کلینیک های زیبایی شده تا پوست چروکیده خود را زیر انواع و اقسام عمل های زیبایی پنهان کند.

7a34ec3d8fcae49c43923a1e9d1c4e55 funigma.com - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

گوگوش از همان زمان کودکی خوانندگی و بازیگری را همراه با پدرش آغاز کرد و وارد عرصه به اصطلاح کاباره ای دوران شاهنشاهی شد.

50ff9d7dff7a783a35fce05ee58e66dc funigma.com - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروسinstagram googooshofficial

فعالیت در کاباره ها و آشنایی با محمود قربانی
رقاصه گردی های گوگوش در کاباره های تهران و حضور در فیلم های نازل و مبتذل از گوگوش چهره ای در همین تیپ درست کرده بود تا این که با محمود قربانی کاباره دار تهرانی آشنا شد و با او ازدواج کرد.حاصل ازدواج اول گوگوش به دنیا آمدن یک پسر به نام کامبیز بود که در بیست و سوم آذر ماه سال ۱۳۴۷ به دنیا آمد.

522fd9741192863b82654245e7ce5292 funigma.com - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

عروسی گوگوش و محمود قربانی

سال های زندگی خواننده کاباره ای با قربانی زمان زیادی دوام نیاورد و گوگوش در سال ۱۳۵۴ و پس از آشنایی و همکاری با بهروز وثوقی از قربانی طلاق گرفت و با بهروز وثوقی زندگی می کرد.

ازدواج دوم گوگوش یک ازدواج جنجالی در سال  ۱۳۵۴  بود با هنر پیشه معروف بهروز وثوقی که در آن زمان زوج سینمای ایران نامیده شدند و در چند فیلم از قبیل همسفر و پنجره با هم هنرنمائی کردند .

ولی متأسفانه این ازدواج یکسال و اندی بعد به جدائی کشید ، گفتنی است که جدائی این دو بمانند ازدواجشان تیتر اول بسیاری از مجله ها و روزنامه های وقت را به خود اختصاص داد .

بهروز وثوقی هم گوگوش را نخواست
زندگی با زنی که بیشتر ساعات عمرش در کاباره ها و فیلم های نازل می گذراند عرصه زندگی با گوگوش را بر بهروز وثوقی هم تنگ کرد تا مدت زمان زندگی این دو به عدد یک سال برسد و در سال ۵۵ بهروز وثوقی گوگوش را در کاباره های تهران به حال خود واگذارد.البته زندگی با برخی خوانندگان لس آنجلسی در طول مدت کوتاه ۵۵ تا ۵۷ دائما بر سر زبان ها بود.

gogosh - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

تکه ای از روزنامه های سال ۱۳۵۵ ازدواج مخفیانه داریوش و گوگوش

یکسال پس از جدائی اش از بهروز وثوقی ، روابط  جنجالی عاشقانه اش با داریوش اقبالی ( خواننده) تیتر خبرها شد در سالهای ۵۵ تا ۵۶ روابط عاشقانه داریوش و گوگوش که به تازگی از بهروز وثوقی طلاق گرفته بود خبر ساز تمامی تیترهای خبری مجلات و مطبوعات آنروزها بود و این روابط  که به یک ازدواج پنهانی ختم شد یکسال و نیم بطول انجامید، در آن روزها به روایتی بهروز وثوقی بارها خواسته بود که با داریوش کتک کاری کند و برای مدت ها او را تهدید می کرده  پس از آنکه داریوش توسط یک زن مورد حمله با اسید قرار گرفت  او که هفتاد درصد شنوائی اش را از دست داده بود مدتی بعد از ایران خارج و به انگلیس رفت برای معالجه و خوب ظاهرأ این پایانی بود برای روابط  عاشقانه گوگوش و داریوش.

goog4 - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

گوگوش و همایون مصداقی

پس از آن با جوانی بنام  همایون مصداقی صاحب یک شرکت بیمه دراواخر سال ۱۳۵۷ ازدواج کرد که مدتی پس از آن انقلاب شد و این ازدواج تا سال ۱۳۶۸ ادامه داشت که دوباره به طلاق انجامید و در نهایت گوگوش از سال ۱۳۷۰ تا ۱۳۸۲ همسر مسعود کیمیائی کارگردان سرشناس سینمای ایران بود

googosh - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

گوگوش و مسعود کیمیایی

سریال طلاق ها و ازدواج های مجدد گوگوش همچنان ادامه دار است
زندگی مشترک گویی برای خواننده سابق کاباره ای سلطنتی معنا ندارد.گوگوش از همایون مصداقی هم جدا می شود و این بار با یک کارگردان ایرانی زندگی مشترک خود را آغاز می کند.مسعود کیمیایی آخرین صید در تور این خواننده بد سابقه نبود.

فرار گوگوش به لس آنجلس
خواننده مبتذل راهی آمریکا می شود.ابهامات فراوان زندگی خصوصی گوگوش در ایران و حرف و حدیث های اطراف او فضایی دور از انتظار برای او رقم زده بود تا ورودش به آمریکا با عقده گشایی های سیاسی و اجتماعی همراه باشد.

googoosh31 - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

گوگوش اینبار در دامن گروه های اپوزیسیون
فرار گوگوش به آمریکا و فضای لس آنجلسی او را وارد فعالیت های جدید کرد تا ورودش به آمریکا سر آغازی باشد برای عقده گشایی های سیاسی گوگوش.(باشگاه خبرنگاران اطلاعات موثقی از زندگی پشت پرده سیاسی و خصوصی گوگوش در آمریکا دارد که در این خبر مجال پرداختن به انها نیست و در وقت مقتضی اسناد و مدارک آن را هم منتشر خواهد کرد)

سن واقعی خواننده کهنسال محل شک و شبهه های بسیار
یکی از پر ابهام ترین نقاط زندگی گوگوش زمان تولد اوست.بر اساس سند موجود در خبر، شناسنامه کوچک شده فائقه آتشین حکایت از آن دارد که گوگوش متولد هجدهم بهمن ماه ۱۳۲۹ در تهران است.اطلاعات ثبت شده در شناسنامه فعلی گوگوش نشان می دهد کامبیز پسر گوگوش و محمود قربانی کاباره دار معروف تهران در سال ۱۳۴۷ به دنیا آمده است ، با این حساب حد اقل گوگوش هنگامی که ۱۷ سال بیشتر نداشته ازدواج کرده و باردار شده است که بر اساس سند در اختیار باشگاه خبرنگاران اطلاعات موجود در شناسنامه گوگوش جعلی است.
در سند موجود نزد باشگاه خبرنگاران که منتشر خواهد شد تاریخ تولد فائقه آتشین سال ۱۳۲۳ درج شده و این به این معنی است که گوگوش در حال حاضر ۶۸ سال دارد نه ۶۲ سال.
البته شایعات دیگری هم در خصوص تاریخ تولد او در سال ۱۳۱۹ مطرح است که با توجه به سند باشگاه خبرنگاران همان سال تولد ۱۳۲۳ صحیح است.

Googoosh58 - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

چهره بدون آرایش گوگوش

یکی از نزدیکان گوگوش : سن بالا و توهم خود زشت پنداری بلای جان گوگوش شده است
سن بالای گوگوش و ظهور چین و چروک روی پوست صورت این زن کهنسال او را مجبور به انجام عمل های متعدد زیبایی روی صورتش کرد تا حدی که یکی از نزدیکان گوگوش پس از آخرین عمل جراحی او گفته است : “توهم خود زشت پنداری که با بالا رفتن سن گوگوش به او غلبه کرده و انجام عمل های متعدد زیبایی که به خاطر کهولت سن او می باشد سرانجام بلای جانش خواهد شد”.

پیرزن صاحب رکورد در عمل های جراحی زیبایی همچنان قربانی می گیرد
ورود به آمریکا برای ادامه فعالیت های خانم آتشین حاشیه های بسیاری را برای نزدیکان او به همراه داشت.ابتدا او زندگی خانوادگی (مهرداد_آ) آهنگ ساز و خواننده لس آنجلسی را به هم ریخت و بعد شایعات ازدواج او با فردی به نام بابک سعیدی مطرح شد تا دست آخر و بعد از برنامه تلوزیونی آکادمی موسیقی گوگوش اینبار نام هومن خلعتبری مطرح شود.
پیرزن خواننده در خصوص ازدواج چند باره اش می گوید : من طالب مردی هستم که چشم به ثروتم نداشته باشد و من را به خاطر ثروت دوست نداشته باشد.

کلیه اطلاعات مطرح شده که دنباله بسیار جالبی خواهد داشت توسط یکی از نزدیکترین افراد به این خواننده ارائه شده است که نام وی محفوظ خواهد بود تا اینکه خود اجازه انتشار نامش را بدهد.

ماجرای گوگوش و محمدرضا پهلوی

گفته می شود فائقه آتشین فرزند دیگری نیز دارد که حاصل رابطه نامشروع وی با محمدرضا پهلوی است.

«شادی پهلوی» که مدعی ازدواج پنهانی شاه مخلوع و گوگوش است، چندسال پیش توانسته بود از طریق آزمایش DNA نسبت فامیلی‌اش با خاندان سلطنتی را ثابت کند.

او همچنین از کامبیز قربانی خواسته بود با حضور در ترکیه، به همین آزمایش تن دهد تا خواهر و برادری شان اثبات شود.

632463262 - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

شادی پهلوی

 

آکادمی حاشیه ساز

آکادمی موسیقی گوگوش یک برنامه تلویزیونی بود که ظاهرا با هدف شناسایی استعدادهای ناشناخته در موسیقی پاپ ایرانی تأسیس شد. گوگوش به همراه هومن خلعتبری و بابک سعیدی تیم داوری این برنامه را تشکیل می‌دادند. طی این برنامه عده ای معرفی می شدند و در معرض انتخاب مخاطبان شبکه من‌و‌تو قرار می گرفتند.

 

معرفی بی‌ضابطه برخی چهره‌ها و حذف مشکوک برخی دیگر از گردونه رقابت، زمینه‌ساز نارضایتی و متهم شدن دست‌اندرکاران آکادمی به «تقلب» شد و در نهایت به تعطیلی و توقف این پروژه در سال ۲۰۱۴ انجامید.

 

علاوه بر تقلب، سوءاستفاده ابزاری و غیراخلاقی عوامل آکادمی از شرکت کنندگان، اختلاف هیأت داوری برای ادامه کار، ارتباط گوگوش با هومن خلعتبری و… همگی از جمله عواملی بودند که آکادمی را به بن‌بست رساند.

شاید حاشیه‌های ارتباط گوگوش با هومن خلعتبری، پررنگ‌ترین چالش این آکادمی بود. داستان تا بدان‌جا پیش رفت که هر دو وادار به واکنش شدند و در تریبون آزاد “رادیو زمانه” (radiozamaneh) لب به گلایه گشودند و به مخاطبان ناراضی خود تاختند.

در بخشی از پیام مذکور به قلم خلعتبری آمده بود: «حواشی آکادمی این روزها گریبان همه ما را گرفته، از هنرجوها تا اساتید… نمی دانم چه اهمیتی دارد که ما زن و شوهریم یا نه؟ آیا قرار است ازدواج کنیم؟ آیا دوست دختر و دوست پسریم یا همکار ساده؟… چرا من به خانم گوگوش خیره می شوم و چرا بابک سرش را پایین می گیرد؟ چرا من بدلباس هستم؟ چرا مو ندارم؟ چرا گوگوش جواهرات قیمتی می اندازد؟ آیا صورتش را عمل زیبایی کرده؟ آیا من به درد گوگوش می خورم؟ آیا او به درد من می خورد؟ و هزاران هزار حرف و حدیث دیگر… تا زمانی که ما مسابقه خوانندگی و رقابت برای صدای بهتر را با میدان جنگ عقاید اشتباه می گیریم، همان بهتر که رأی ما را در نتایج دخیل نکنند! اگرچه به رأی من و تو با وجود تمام اشتباهات اهمیت داده می شود…»

78979789 - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

کادوی گوگوش به همجنس‌بازان

بالاخره کار به قدری برای گوگوش سخت شد که او را از تعطیلی آکادمی ناگزیر کرد.

وی تا مدت ها جلوی دوربین ظاهر نشد تا اینکه ناگهان خبر حمایت او از «همجنس‌بازان» در قالب یک ترانه، سروصدای عجیبی به راه انداخت.

البته او پیش‌تر توانسته بود طیفی از این افراد منحرف را در دوران فعالیت آکادمی موسیقی شبکه من‌و‌تو، دور خود جمع کند و انتشار این ترانه در حمایت از آنان، ادای دینی بود که قاعدتا نباید چندان عجیب به نظر برسد.

وضعیت نامناسب پسر گوگوش و برادرش

فائقه آتشین مشهور به گوگوش خواننده لس آنجلسی نامی است که بار دیگر با آکادمی شبکه من و تو بر سر زبان ها افتاد و خیلی زود و با برگزاری تنها دو دوره پرتنش در نحوه اجرا که موجب نارضایتی مخاطبان گردید، تعطیل شد، البته بروز اختلاف میان هیئت داوران بویژه با هومن خلعتبری نیز در جمع شدن بساط برنامه نقش موثری داشت. اما وی کیست و تنها فرزند پسرش اکنون چه می کند؟

وی در تهران زاده شد. خانواده اش اصالتاً از آذربایجانی‌هایی بودند که از شوروی به ایران مهاجرت کرده‌ بودند. پدر و مادر گوگوش هنگامی که وی ۲ سال داشت از یکدیگر جدا شدند. وی با پدرش به دوره گردی می پرداخت و در این گشتن ها آوازه خوانی می کرد.

گوگوش نامی ارمنی برای پسران است. در کودکی دایه ارمنی‌اش او را با این نام صدا می‌کرد و بعدها این نام را به عنوان نام هنری‌اش برگزید.

googoosh12 - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

 

گوگوش و پسرش کامبیز

تنها فرزند گوگوش

تنها فرزند وی کامبیز است که ۴۱ سال دارد، فرزند گوگوش از همسر اولش محمود قربانی کاباره دار معروف می باشد. ظاهراً رفتار خشن و غیر قابل کنترل محمود قربانی موجب طلاق گوگوش از پدر کامبیز گردید.

کامبیز پس از انقلاب همراه پدرش از ایران خارج شده و ابتدا به فرانسه و بعد آمریکا آمد و مدتها مادرش را ندید.

کامبیز در لس آنجلس از اولین کسانی بود که موسیقی هیپ هاپ یا رپ ایرانی را آغاز کرد.

کامبیز همچنین با شهرام کاشانی خواننده پاپ مقیم لس آنجلس کارهای مشترکی را اجرا کرد. مادر شهرام کاشانی نیز مانند گوگوش برای مدت کوتاهی با محمود قربانی ازدواج کرده بود (که بعدا طلاق گرفتند) و لذا شهرام و کامبیز برادر ناتنی می باشند.

5464564 - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

کامبیز ظاهرا مجرد است! اما دو فرزند دارد.

به نظر می رسد کامبیز همیشه روحیه متمرد و سرکشی داشته است.

در این اواخر او دیگر از دنیای خوانندگی فاصله گرفته و به شکل آدم های خشن درآمده است. وقتی عکس های وی با چهره خشن پخش شد مخاطبی در زیر ویدئوی یوتیوب “شکلات” نظری داده و نوشته بود”ایکاش گوگوش سقط جنین می کرد!”

googoosh3 - همه ازدواج ها و همسران گوگوش+ عکس پسر ،نوه و عروس

گوگوش و پسرش کامبیر و مادر محمود قربانی

مخاطبی دیگر او را “بچه سوسول” خوانده بود و دیگری گفته بود “تو خودت عین جوادی!” اما آنها که کامبیز را از نزدیک می شناسند معتقدند وی علیرغم عدم موفقیت مادی و مشکلات روحی ناشی از رفتار پدرش و دوری مادرش در دوران نوجوانی، اکنون روحیه ای جنگنده دارد.

 

اما کامبیز برادر دیگری دارد به نام شهرام کاشانی که خواننده است و با کامبیز هم برنامه اجرا کرده است. وی معروف به شهرام ک است.

پیشتر شهرام کاشانی مدتی به شدت بیمار بوده و در بیمارستان بستری شد. گفته می شود بیماری شهرام کاشانی مرتبط با کبد وی می باشد. این بیماری ناشی از زیاده روی وی در مصرف مشروبات الکلی می باشد.

کاشانی نیز مانند کامبیز یکی از فرزندان محمود قربانی کاباره دار معروف می باشد و به این ترتیب برادر ناتنی کامبیز قربانی (فرزند گوگوش از همسر سابقش قربانی) می باشد.

کاشانی در گذشته به داشتن روحیه متمرد و سرکش و به “اهل حال و پارتی بودن” معروف بوده است و خود در بعضی مصاحبه های تلویزیونی اعتراف کرده بود که در زندگی شخصی خود و گاه در روی صحنه از مشروبات الکلی استفاده زیاد می کرده است.

 

منبع: ساتین

کلیدواژه : گوگوش
دیدگاه کاربران ۵۷ دیدگاه
 • سوسن ۶ اسفند ۱۳۹۵ / ۱:۳۲ ق٫ظ
  0 0

  دمتون گرم چقد چرت و پرت نوشته بودین خندیدیم!

  • شقايق ۱۷ دی ۱۳۹۷ / ۱۰:۳۷ ق٫ظ
   0 0

   خیلی نویسنده ****وری کرده . همه اش دروغ و چرت و پرت

  • شقايق ۱۷ دی ۱۳۹۷ / ۱۰:۳۷ ق٫ظ
   0 0

   خیلی نویسنده ****وری کرده . همه اش دروغ و چرت و پرت

   • گلی ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱:۳۵ ق٫ظ
    0 0

    کدوم اسکلی باور میکنه???

 • bita ۸ اسفند ۱۳۹۵ / ۰:۴۹ ق٫ظ
  0 0

  ماشاالله چرت و پرت گفتن اینا رو تو خواب دیدین گوگوش خیلی هم خوبه هر روز هم جوان تر میشه به کوری چشم بعضی مخالفا هر کسی هم دوست داشته همسرش بوده مثل نسل امروزی رابطه نامشروع نداشته

 • شقايق ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ / ۷:۴۶ ب٫ظ
  0 0

  حیف وقت که این چرت و پرتا رو بخونه ادم ! اره همش هم گوگوش مشکل داشته و مردا سالم بودن نه؟! اخه چقدر دروغ ، محبوبه ، همه عاشقشن ! متنی که فقط برای خراب کردن کسی نوشته شه بی شخصیته نویسنده شو نشون میده

 • مريم ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ / ۲:۱۸ ب٫ظ
  0 0

  زر نزن عمو

 • مهدیه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ / ۶:۴۱ ب٫ظ
  0 0

  بابا به ما چه که چی کار کرده یا نکرده .ماملت کی می خواهیم دست از دخالت بر داریم خدا می دونه.اما باید بدونیم که همه بندهای خداوند هستیم

 • نازیلا ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ / ۷:۲۰ ب٫ظ
  0 0

  همه این بانوی هنرمند, و زیبا رو دوست دارن. حالا هی شما مزخرف بگین. ازدواج هم گناه نیست. مثل دخترای امروز رابطه نامشروع نداشته…

 • گلاب ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ / ۱:۱۱ ق٫ظ
  0 0

  احسنت .دمتون گرم
  اطلاعاتتون عالی ودرسته
  هرکسی هم که نمیخواد باورکنه معلومه خودشو به حوری وکری زده .پیر زنه هرزه همجنس بازومیگن خانم باشخصیت وهنرمند…..????آدم خندش میگیره به فهم بعضی از آدما .

 • هستی ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ / ۲:۵۰ ب٫ظ
  0 0

  گوگوش اسم ترکی دخترانه است. گوگوش هم ترک بود. چه چرت و پرتهایی بافتین سرهم کردین. فقط شما خوبین همه بد

 • هستی ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ / ۲:۵۵ ب٫ظ
  0 0

  همه تلاشتونو کردین که گوگوش رو بد نشون بدین.حتا به اسمشم ایراد گرفتین که گوگوش اسم ارمنی پسرانه است.ممکنه باشه.اما بهتره بدونید گوگوش اسم دخترانه ترکی هست.
  اون به قول شما پیرزن خواننده،محبوب دل ایرونیهاست که عاشق فرهنگ و ملیت خودشون هستن و حرفهای چرت وپرت شما فقط به درد خودتون میخوره

 • اریوبرزن ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ / ۷:۴۷ ق٫ظ
  0 0

  شما وامثال شما بخاطر موقعیت مالی وشغلیتون مجبور هستین به هرکس که مرتد این رژیمه همه جور برچسب زشت بزنید چون حزب بادین ایمان دارم یکی از همین روزها بازم بخاطردلیل بالا به تعریف از این اشخاص دست میزنی

 • گرگراک ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ / ۲:۴۳ ب٫ظ
  0 0

  ای خاک بر سره گوگوش اینقدر هرزه بود هر کی میگرفتش فوری طلاقش می داد
  فکر کنم بیماری چیزی داشته
  ولی خودمونیم جوونیاش عجب تیکه ای بوده اووووووف

 • مهناز ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ / ۷:۳۱ ق٫ظ
  0 0

  واااای خیلی چرت و پرت نوشتین . خجالت بکشیننننننننننن

 • سما ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ / ۴:۰۹ ب٫ظ
  0 0

  خاک تو سرتون
  این همه عقده رو همه جا باید نمایش بدین
  نویسنده ی این شر و ورها کیه

 • مسعود ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ / ۶:۴۹ ق٫ظ
  0 0

  چطور پس فامیلی شهرام کاشانی ، قربانی نیست؟

  • شیما ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ / ۲:۱۰ ق٫ظ
   0 0

   فامیلی مادرشه یا فامیلی مستعاره

 • متولد مهر ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ / ۳:۰۱ ب٫ظ
  0 0

  تو خودت ****ای یه عقده ای به تمام معنا که اگه واقعا مسلمون بودی آبروی یکی رو با این دروغا و اراجیف نمیبردی. چیه مگه حق تورو خورده حسادت داره آتیشت میزنه بدبخت توام زحمت بکش تا موفق بشی مثل این. زندگی هرکسی به خودش ربط داره

 • حسین ۲۰ تیر ۱۳۹۶ / ۱:۰۴ ق٫ظ
  0 0

  جر خوردنش هم شد نصیب شما .مبارکتون باشه

 • حسین ۲۰ تیر ۱۳۹۶ / ۱:۰۶ ق٫ظ
  0 0

  حالا ک کامنتا را خوندم فهمیدم همه بهتون ر..دن. بازم مبارک باشه قهوه ای شدنتون

 • مهدی ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ / ۱:۱۴ ق٫ظ
  0 0

  فقط با من و حافظ شیرزای ازدواج نکرده

 • شیما ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ / ۲:۰۹ ق٫ظ
  0 0

  ازدواج کرده اگر ۱۰ بارهم ازدواج کنی زنا که نبوده …
  امروزه خیلیا صیغه میشن و تا اخر عمرشون با ۱۰۰ نفر میرن

  • علی ۱۲ دی ۱۳۹۶ / ۲:۳۹ ق٫ظ
   0 0

   دقیقا حرفتون لایک داره

 • سهیل ۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۹:۴۴ ب٫ظ
  0 0

  فقط چند خط اول رو خوندم که پر از غرض ورزی بود.اخه چه کسی در مورد انسان از کلمه کهنسال استفاده میکنه؟؟؟نویسنده به ابتدایی ترین اصول اخلاقی و ادبی اشنا نبوده هر چی به ذهن مغشوش رسیده نوشته!!!

 • شكوه ۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۱:۲۱ ب٫ظ
  0 0

  ادمین دلم برات میسوزه خاک بر سرت کنن بدبخت???فقط همینو بدون با این زر زدن ها نمیتونی خواننده هامونو توی ذهنمون خراب کنی آشغال

 • مهدی ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۸:۵۶ ب٫ظ
  0 0

  متن کاملا غرض ورزانه و برای تخریب شخصیت گوگوش نوشته شده

 • عرشیا ۱۳ مهر ۱۳۹۶ / ۱۱:۴۷ ب٫ظ
  0 0

  تا چشتون کور شه.هر بچه ای میفهمه که چرت وپرت میگی

 • سعید ۲۵ مهر ۱۳۹۶ / ۹:۵۲ ب٫ظ
  0 0

  اینها مسائل شخصی زندگی خودشه که به هیچ احدی ربطی ندار. گوگوش خواننده ملی و جامعه هست که کارش خوب و درسته درسته.مشکلی ما ملت ایران نداریم با گوگوش دستش درد نکنه که دل ما رو شاد میکنه همچنین همدردی. شما لطف کنید از حقوق ملت از حقوق های نجومی از جریانات پشت پرده بگید مشکل زندگی ما اینا هستند. درود بر گوگوش که اگه نبود هچکس با دل بدبخت ما ایرانی ها همخوانی نمی کرد. درود بر گوگوش درود بر گوگوش

 • رویا ۶ آبان ۱۳۹۶ / ۰:۴۱ ق٫ظ
  0 0

  وقتی تو ایران ادم یه بار ازدواج مبکنه و جدا میشه،تا سالها انقد حرف درمیارن واسش و سوژه ش میکنن،که اگه گوگوش جان به قول شما چند باری هم ازدواج کرده(چشمتون کور)خب معلومه که چقد دشمن داره و چقد باید پشت سرش بد بگن. اون بانو هر طور که هست به هیچ شخصی مربوط نیست زندگی شخصیش واقعا واسه طرز بیان نویسنده متاسفم.ای کاش به جای این همه بد گویی از خانوم گوگوش ،زشتی لحن بیان و افکار پوسیده تونو درست کنین.

  • اصغر جوادزاده ۲۴ دی ۱۳۹۶ / ۹:۱۰ ق٫ظ
   0 0

   این حرفا فقط تسکین است برای اینکه شما ها هم چند بار طلاق و ازدواج کنین.

 • سایه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ / ۷:۳۱ ق٫ظ
  0 0

  واقعا برای نویسنده متن متاسفم! روانی بودن حدی نداره؟؟؟

 • سپهر ۱۳ آبان ۱۳۹۶ / ۱۰:۱۶ ب٫ظ
  0 0

  دهن نویسنده رو باید گِل بگیرند

  • اذر ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۰:۵۰ ق٫ظ
   0 0

   افرین سپهر
   واقعا دهن این نویسنده رو باید گل گ فت

 • شیوا ۶ آذر ۱۳۹۶ / ۹:۵۲ ب٫ظ
  0 0

  دم نویسنده گرم باشه زنیکه هرزه بی مصرف ابنه ای

 • نازنین ۶ آذر ۱۳۹۶ / ۹:۵۳ ب٫ظ
  0 0

  عجب هرزه ای بی مصرف بهایی دویستا بچه نامشروع هم که داره

 • یسنا ۲۱ آذر ۱۳۹۶ / ۵:۵۴ ب٫ظ
  0 0

  خوب چرا این هرزه پست که بیماری جنسی داشتم به دکتر مراجعه نمیکرد هر مردی گرفته بودتش طعمشو چشیده و زودی طلاقش داده بدبخت خودش هم نمیفهمیده خنگ چرا میگرفتنش فکرده دوسش دارن خخخخخخخخخ

 • علی یبلویی ۱۱ دی ۱۳۹۶ / ۱۱:۲۹ ب٫ظ
  0 0

  گوگوش یه خواننده محبوب یک ملتی هست به کوری نویسنده شماکه مسلمان هستیدمگه توقران نیومده قضاوت نکنیدتهمت نزنیدپ چی دینداریه.حالافکرمیکنین الان همه بازیگرای توایران همه پاک ونجیبن.یکی ازخانواده تواین نوع بنویسه.هرچیه هرکس به خودشه.اصل این که بفهمی چقدرمحجوب ومحبوبه

 • اصغر جوادزاده ۲۴ دی ۱۳۹۶ / ۹:۰۷ ق٫ظ
  0 0

  خیلی از اینا دروغه ولی من اینو میتونم بگم که اصالت گوگوش مثل من از کشور جمهوری آذربایجان اومده. ولی ماشالله تعداد شوهرش خیلی کمه….

 • آوا ۲۶ دی ۱۳۹۶ / ۱۰:۵۸ ب٫ظ
  0 0

  فقط من نکر…… مش

 • آنیل ۲۶ دی ۱۳۹۶ / ۱۰:۵۹ ب٫ظ
  0 0

  ای داد بیداد خوب شد رفت والا …

 • ارش ۲۹ دی ۱۳۹۶ / ۵:۲۷ ب٫ظ
  0 0

  کلا در اعلام کردن یک خبر یا نوشتن یک بیوگرافی ، نویسنده باید کاملا بیطرفانه و تنها بر اساس مستندات بنویسد . اما کاملا معلوم بود که این مطالب کاملا مغرضانه نوشته شده بود . جایگاه گوگوش در قلب مردم ایرانه برای نسلها و این چرندیات هیچ وقت نمیتونه اونو خراب کنه.

 • نادر ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ / ۱۲:۲۸ ب٫ظ
  0 0

  واقعا اون احمقی که این چرت پرت ها رو نوشته باید اول برای خودش بره تحقیق کنه ببینه حاصل رابطه نامشروع نیست …

 • Ehsan ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ / ۰:۲۷ ق٫ظ
  0 0

  عقاید مزخرف خودت برای خودت نگهدار.مطلب میخوای بنویسی باید بی طرفانه باشه و قضاوت رو‌ به خواننده بدی نه اینکه هر چی خودت تو مغز کثیفت داری اینجا بریزی.ایشون شخص بزرگی هستن و برای خیلی از ایرانی ها باعث افتخار هستن. پس خفه شو لطفا.

 • حسین ۳ اسفند ۱۳۹۶ / ۹:۰۳ ب٫ظ
  0 0

  چه خوبه که چهره واقعی خودتونو نشون میدین. دخالت در زندگی خصوصی مردم. تفتیش عقاید . ترور شخصیت و… ولی به کوری چشم شما گوگوش یه خواننده موفق و محبوب دل سه نسل از فرزندان ایرانه. و برای همیشه مامش ماندگاره

 • ramona ۸ اسفند ۱۳۹۶ / ۱۱:۱۳ ق٫ظ
  0 0

  چه مزخرفاتی….. نویسنده عقده ای

 • لی لی ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ / ۹:۴۴ ب٫ظ
  0 0

  آخه چرا نمیگین منبع تحقیق حرفاتون چی بوده که ادم مطمن بشه راست میگین؟بعدشم مواظب اینور ها باشید تا همچین بلایی سرشون نیاد.نه یه ادم ۶۷ساله.

 • لی لی ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ / ۹:۴۵ ب٫ظ
  0 0

  ممنون از آگاهی دادنتون

  • درسا ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ / ۴:۳۴ ب٫ظ
   0 0

   اینا اگه به نفعشون باشه میگن ماستم سیاهه. ما نباید اونقدر احمق باشیم ک هر اراجیفی رو ک ب خورد مغزمون میدن باور بکنیم

 • درسا ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ / ۴:۳۶ ب٫ظ
  0 0

  نون به نرخ روز خورای بدبخت. گوگوش اسطوره این مملکته. شماها از هنر چی میفهمین؟؟ جز عزاداری و خودزنی و گریه زاری؟؟ متاسفم واستون

 • سامان ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ / ۷:۳۴ ب٫ظ
  0 0

  مغزکوچیکای بدبخت ک هرچی تو مغز پوکتون میکنن مثل مرغ سرتکون میدین وقبول میکنید کی میخاید بفهمید هرچی این سایتای داخلی میگن شما برعکسش کنید ک واقعیتو بفهمید .اگ غیرت داری نظرمو بدون سانسور چاپ کن

 • نازنین ۱ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۰:۴۸ ب٫ظ
  0 0

  برید گم شید شما به خانم گوگوش حسودی میکنید هیچ کدوم از این حرفا درست نیست و زایده عقل خودتونه بدبخت ها. گوگوش همه دنیا دوست داره بهترین خواننده دنیاست

 • المیرا ۱ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۰:۵۰ ب٫ظ
  0 0

  گوگوش بهترینه دورغ بسه خودتونید
  زنده باد گوگوش

 • سعیده ۱۶ مهر ۱۳۹۷ / ۶:۴۹ ب٫ظ
  0 0

  خانم گوگوش توموسیقی ایرانی اعجوبه هستن امااین زندگی واقعا برازنده یه اسطوره موسیقی ایرانی نیست ایشون الگوی خیلی ازجووناهستن که به خوانندگی علاقه دارن یه هنرمندتوهرقدم اززندگیش بایدخیلی محتاطباشه چون یه سرمشقه

 • شکوه ۱ آذر ۱۳۹۷ / ۱۰:۰۵ ق٫ظ
  0 0

  بیخود قضاوت نکنید…..دامنگیرتون میشه

 • Hamed66 ۲۴ دی ۱۳۹۷ / ۳:۰۲ ب٫ظ
  0 0

  واقعا واسه تون متاسفم که با چرت و پرت مثلا خواستین گوگوش,و شهرام کاشانی و بقیه رو خراب کنید .در حالی که از قدیم گفتن دریا با دهن سگ کثیف نمیشه..

 • آرین ۲۷ دی ۱۳۹۸ / ۱:۰۷ ب٫ظ
  0 0

  هرچی که بوده و هست به خودش مربوطه. هرکس مسئول رفتار خودشه.من طرفدار پر و پا قرصش نیستم اما واقعا متاسفم واستون!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید