مجازات جدید داعش در مدارس! (عکس)

مجازات داعش در مدرسه
ب

مجازات جدید داعش در مدارس! (عکس)

به نقل از العالم، نیروهای عراقی درمناطقی در شهرستان راهبردی رطبه در مرزهای اردن و عراق که از دست گروه تروریستی داعش بازپس گرفتند، به اسناد و مدارکی دست یافتند که نشان می دهد داعش کودکان را با اتهاماتی که در راس آنها غیبت از کلاس درس است، به زندان می افکند.

 

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، سند نخست متعلق به کودکی است که متولد سال ۲۰۰۰ و نامش غیدان و کنیه اش در گروه تروریستی داعش ابوالبراء است. تاریخ حبس وی اواخر ماه سپتامبر ۲۰۱۵ و اتهامش یک روز غیبت و شوخی بیش از حد در مدرسه است.

 

سند دوم متعلق به کودکی دیگر به نام عبدالحمید است که داعش برای او لقب ابوبکر انتخاب کرده و متولد سال ۲۰۰۰ است. وی نیز به دو دلیل تحت بازداشت قرار گرفته بود، نخست غیبت و دیگری رقصیدن.

 

در یادداشتی که نویسنده سند به ثبت رسانده، آمده است که ابوبکر به دروغ گویی و افترا زدن نیز متهم است وعلت بازداشت وی “سوء اخلاق” است.

 

هر دو سند حاوی نام کامل دو کودک و محل سکونت آنهاست و مُهر و آرم داعش به همراه تاریخ هجری دارد که در اغلب نوشته ها و اسناد داعش به کار می رود.

 

با توجه به تلفات گسترده داعش در پی پیشروی نیروهای عراقی در شمال استان نینوا و غرب این استان به سمت آخرین پایگاههای داعش در غرب الانبار در مرزهای سوریه، این گروه تروریستی به عناصرش اجازه غیبت از مراکز آموزشی خود را نمی دهد.

مجازات داعش در مدرسه مجازات داعش در مدرسه

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.