بالیوود در راه هالیوود ؛ رکورد بوسه در بالیوود شکسته شد!

بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۷ آذر ۱۳۹۵

بالیوود در راه هالیوود ؛ رکورد بوسه در بالیوود شکسته شد!

فیلم befikre

سینمای هند ( بالیوود) از ابتدای پیدایش سینمایی سنتی و محافظه کار بود . از همان ابتدا بازیگران زن بیشتر با ساری ( لباس سنتی هندی ها ) دیده می شدند و حتی تصور دیدن یک بوسه عاشقانه به شوخی می مانست چه رسد به تصور صحنه های دیگر !!..

نخستین بوسه در سینمای هند در سال ۱۹۷۸ دیده شد . بوسه ای گذرا و کوتاه . اما این فیلم هم تاثیری در ادامه راه سینمای هند نداشت و به ندرت سینماگران و البته اداره ممیزی سینمای هند به بوسه سینمایی روی خوش نشان دادند .

اما از یک دهه پیش با تغییرسبک زندگی اکثریت مردم هند ابتدا پوشش بازیگران هندی به سمت پوشش غربی کشیده شد و سپس بازیگرانی مثل کاترینا کایف و کارینا کاپور تقریبا در تمام فیلم هایشان یک صحنه بوسه را قرار دادند !! و آن را تبدیل به امضای خود کردند .

اما اخیرا فیلمی به نام befikre ( بی فکر) با بازی رانویر سینگ و وانی کاپور در هند اکران شده که رکورد بوسه در سینمای هند را شکسته . این فیلم با ۲۳ بوسه عاشقانه تماشاگران هندی را غافلگیر کرده است . با اکران این فیلم احتمالا از این پس باید منتظر شکستن رکورد های دیگری در سینمای هند باشیم . رکوردهایی که ممکن است هالیوود را هم غافلگیر کند !

طرفداری


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها