پ

درخشش باورنکردنی دختر ایرانی دراروپا (تصاویر)

درخشش باورنکردنی دختر ایرانی دراروپا (تصاویر)

مائده برهانی

مائده برهانی که به عنوان اولین بانوی لژیونر والیبال ایران راهی لیگ بلغارستان شد، توانست در 2 بازی اخیر تیم خود عنوان امتیازآورترین بازیکن زمین را به خودش اختصاص بدهد.

به گزارش تابناک ورزشی، ماه گذشته اتفاقی بزرگ در تاریخ والیبال ایران رخ داد و مائده برهانی به همراه زینب گیوه راهی تیم شومن کلاب بلغارستان شدند تا عنوان اولین بانوان لژیونر والیبال ایران را به خودشان اختصاص بدهند. در گذشته بانوانی بودند که ایران را به مقاصدی مختلف ترک کرده بودند و در کنار کار اصلی شان به بازی والیبال ادامه داده اند اما حضور برهانی و گیوه اولین پیشنهاد باشگاه های اروپایی به بانوان ایرانی بود که آنها با حجاب اسلامی به میادین بروند.
مائده برهانی
تیم شومن کلاب بلغارستان که در لیگ جاری این کشور وضعیت مناسبی نداشت تصمیم گرفت برای تقویت شرایط تیمی خود از دو ستاره ایرانی کمک بگیرد. مائده برهانی در ابتدا در تمرینات این تیم حاضر شد و سپس زینب گیوه به ترکیب تیم رفت تا تیم بلغاری در 3 بازی گذشته از حضور این 2 بازیکن استفاده کند.
درخشش باورنکردنی دختر ایرانی دراروپا+عکس
با تمام نگرانی هایی که بازیکنان و جامعه والیبال برای حضور این دو بازیکن در لیگ بلغارستان داشتند اما آنها توانستند به سرعت خود را با شرایط، سیستم و این لیگ آدابته کنند. مائده برهانی در 2 بازی گذشته عنوان امتیاز آورترین بازیکن زمین را به خودش اختصاص داده و در دیدار مقابل “اسلاویا” توانست 21 و در دیدار مقابل “زسکا” 22 امتیاز کسب کند تا بیشتر از هر بازیکن دیگری در زمین او موفق به کسب امتیاز شده باشد.
درخشش باورنکردنی دختر ایرانی دراروپا+عکس

این دو بازیکن ایرانی به سرعت خود را با تیم هماهنگ کرده اند و در 2 بازی گذشته “شومن” این مائده برهانی بوده است که عنوان امتیاز آورترین بازیکن زمین را به خودش اختصاص داده اما این تیم به بردهایی بیشتر در لیگ نیاز دارد که در این راه روی دو بازیکن ایرانی خود حساب ویژه ای باز کرده اند.
درخشش باورنکردنی دختر ایرانی دراروپا+عکس
مائده برهانی اصفهانی (زاده ۱ تیر ۱۳۶۷ در اصفهان)؛ بازیکن تیم ملی والیبال زنان ایران است. انتقال وی به باشگاه شومن بلغارستان باعث شد عنوان اولین لژیونر تاریخ والیبال زنان به او تعلق گیرد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x