با پرداخت ۱۴ میلیون تومان صاحب MVM X22 شوید ! (جزئیات و عکس)

قیمت و خرید ام وی ام X22 MT
ب

با پرداخت ۱۴ میلیون تومان صاحب MVM X22 شوید ! (جزئیات و عکس)

 

قیمت و خرید ام وی ام X22 MT

قیمت و خرید ام وی ام X22 MT

شرکت مدیران خودرو برای فروش «ام وی ام X22 MT و ام وی ام X22 MT Sport » با قیمت قطعی و شرایط ویژه بخشنامه جدیدی را اعلام کرده است.

پدال نیوز، قیمت قطعی برای « ام وی ام X22 MT و ام وی ام X22 MT Sport » به ترتیب ۵۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و ۵۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

علاقه مندان می توانند برای خرید این خودرو در مدل MT تنها با واریز ۱۴ میلیون و ۱۷۵ هزار تومان و برای مدل MT Sport با پرداخت ۱۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان ثبت نام خود را آغاز نمایند.

پیش پرداخت دوم برای این خودروها ۳۰ روز بعد از ثبت نام و ۱۰ درصد از قیمت خودرو خواهد بود و پیش پرداخ سوم که می تواند آخرین پرداخت شما باشد در هنگام صدور دعوتنامه دریافت می شود.

شما می توانید از تسهیلات ۵۰ درصدی نیز برای این خرید استفاده نمایید و در این صورت بهره بانکی برای شما بین ۱۷ تا ۱۹ درصد محاسبه می شود.

قیمت و خرید ام وی ام X22 MT

از سوی مدیران خودرویی ها زمان بازگرداندن تسهیلات بین ۱۲، ۱۸، ۲۴ و ۳۰ ماه متغیر خواهد بود و شما م یتوانید این زمان بازپرداخت را انتخاب کنید.

سود مشارکت ۲۲ ، سود انصراف ۱۶ و سود تاخیر ۲۰ درصد در نظر گرفته شده است و شما خودروی خود را در خرداد ۹۶ دریافت خواهید کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به نمایندگی های مدیران خودرو در سراسر کشور مراجعه کرده و یا به سایت این مجموعه مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.